Jump to content

Do Sławomira - sklep spożywczy


pawel116

Recommended Posts

Witaj, śnił mi się sklep spożywczy, w którym w rzeczywistości robię zakupy. Pamiętam, że wszedłem do niego i trafiłem na długą kolejkę. Ludzie zaopatrywali się w różne produkty, tak jakby robili zapasy. Obsługa nie nadążała z podawaniem towaru klientom. Postanowiłem wyjść, gdyż nie chciało mi się czekać na swoją kolej. Nie wiem czy to ma znaczenie, ale w kolejce przede mną w większości stali mężczyźni. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

W twoim śnie najważniejszy jest symbo oczekiwania w kolejce co może oznaczać że czekasz na jakieś zmiany w twoim życiu. To zniecierpliwienie i wyjście z kolejki to porostu symbol czasowy czyli oczekiwanie trwa już jakiś czas i brkuje ci cierpliwości. Sklep spożywczy to symbol zwykłego "szarego dnia" w pojęciu monotoni życia ( kupowanie produktów spożywczych na zapas) zaś to że wkolejce stoją sami meżczyźni śwaidczy o tym że brakuje ci dynamiki w zmianach (strona męska dynamiczna aktywna).

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

A dzisiaj z kolei śniły mi się 2 sklepy. Najpierw wszedłem do spożywczaka ze swoją matką. Przed nami była jedna osoba w kolejce. Gdy odeszła, zaczęliśmy robić zakupy. Potem udaliśmy się do sklepu odzieżowego. Po drodze widzieliśmy pociąg osobowy, który ruszył ze stacji i szybko się rozpędzał, prawie jak metro. Jechały nim małe dzieci z przedszkola, które odbywały wycieczkę. Potem weszliśmy do sklepu, w którym były same męskie koszule. Obejrzałem wszystkie i stwierdziłem, że nie są mi potrzebne, bo w domu mam ładniejsze od tych w sklepie. Moja matka znalazła jakąś jeansową granatową spódnicę, którą się zainteresowała. Nie wiem czemu, ale ja przymierzyłem ją na siebie. Była trochę przyciasna więc stwierdziłem, że na nią będzie akurat. Powiesz mi co to oznacza?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...