Skocz do zawartości

Prośba o wróżbę do Selenit666 ;)


anka27lat

Rekomendowane odpowiedzi

On to jakiś zraniony jest. W tej chwili bardziej podchodzi rozumnie do uczuc nie sercem. Nie wiem jak to powiedzieć ale wydaje mi się ze on się w kimś zakochał.

Żeby rozwiać wątpliwości czy w tobie zaraz sprawdze jeszcze jeden rozkład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania myśle ze zdecydowanie chodzi o Ciebie. Super rozkład. Ty siedzisz mu w głowie mimo ze próbuje się odcinac ale nie jest w stanie.

Ty w ten "związek" wnosisz ciepło i stabilizację w głowie ci iskrza nowe pomysły a w sercu rodzi uczucie bo jest as pucharów co zrobisz same dwie karty mi wypadły król mieczy gwiazda no bedziesz go uwodzicielskie

czarowac. On wnosi tak jakby ciężka prace ze może z siebie wiele dać żeby ten związek był udany. Dużo myśli o tobie w sercu ma ognistego pazia bulaw czyli rodzą się niewinne ciepłe uczucia ale on tez oczekuje inicjatywy z Twojej strony.

W wyniku macie kochanków czyli miłość sex partnerstwo. Tu raczej dobrze wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania dwa dni wcześniej prosiłas syle o te sama wrozbe.

Zwariowalas chcesz sobie zaszkodzić. Nie dziw się ze wychodzą inne karty bo tak bedzie zadaje się tych samych pytan co chwila.

http://www.ezoforum.pl/prosby-o-wrozb%EA/60185-witam-prosz%EA-o-wrozb%EA-dla-nas.html

widzialas co tu ci syla pisała?? Syla by Cię nie oszukala. Jest fantastyczna wrozka i trzeba było jej zaufać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Selenit, dziękuje za odpowiedź, wiem, że zadałam pytanie wcześniej, ale to są dla mnie dwa odrębne pytania, nie takie same, inaczej je interpretuje, pytałam o wróżbę dla nas, odpowiedz była pozytywna, ze trzeba czasu, ze zależy ode mnie, ze nie jest to związek przekreślony, ale ja do końca nie byłam pewna co on czuje do mnie, można być z kimś z przywiązania, a można i z miłości, nie byłam pewna czy to uczucie nadal w nim jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufam Syli, opisała nas, co może być z nami, dała dobrą radę, o Krystianie napisala "On w głowie ma rodzinę i wie ze trzeba jeszcze cierpliwosci i pracy nad waszym zwiazkiem". ale brakowało mi opisu jego uczuć...naprawdę źle do tego podeszłam, miałam dobrą intencję, chciałam sprawdzić coś innego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtracę jeszcze parę słów wszyscy w swoich wrózbach chcecie miec czarno na białaym npisane i pewnosc w słowach wrózki czy kocha? czy ma uczucia?. a gdzie wasza intuicja ?gdzie waszgłos wewnetrzny który cospowiada? , gdzie wasze odczucia ? przeciez czujesz podswiadomie czy partner cos czuje czy nie.mozna to wyczuc po jego zachowaniu , rozmowie i samej troszeczke wytężyc umysł i zastanowic sie czy on mnie chce czy nie.Karty nie zawsze pokaża tak jak bys chciała , ale samej trzeba nauczyc sie czytac jak ja to mówie miedzy wierszami, a nie tylko polegac na kartach i na tym kto prosto w oczy powie czy on koch czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...