Skocz do zawartości

Prośba o wrózbe do Syla3


becia2011

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek ma kobiete ale w swoich myslach w głowie jest to energiczna atrakcyjna Królowa buław, z która nie wykluczm , ze sie porozumiewa , ale nie spotykaja sie poniewaz jest w karcie Pustelnika czyli czuje sie samotny wycofany ze swiata zewnetrznego i uczucia tez w nim troche zamarzły.Przyglada się waszemu zwiazkowi bo wie , ze cos sie zepsuło uległo zawaleniu poprostu runeło nagle i obecnie woli przebywac w samotnosci , zeby znalezc własciwa droge do odnalezienia sie w tym swoiecie.

Ty równiez odeszłas jestes w 5 kielichach smutek , rozpacz i płacz po utracie tego co było.

w sercu masz jakiegos młodzienca moze to dziecko , które wymaga nauki i inwestycji finansowych .Czujesz sie samotna , ale twoje mysli sa intuicyjne i przeczuwasz czasami co jest nie tak.

Ja nie widzę w kartach waszego rozpadu lub rozwodu jednak bedzie takie zapętlenie , nie widac wyjscja z sytuacji i popadanie w przygnebienie i depresje , bo chodzi tu takze o sprawy materialne , które macie wspólne i które sa potrzebne na rozwój dzieci i rodziny .

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci Kochana:)

Jestem pod wrażeniem-super wrózba. Mimo iz zła dla mnie, to wielkie słowa uznania dla Ciebie Syla3-:_oklasky::wykrzyknik::oklasky:

Napisałaś o młodzieńcu-albo dziecku-mam 2 dzieci (jedno malutkie)-i potrzebuje uwagi-rzeczywiście.

Jestem bardzo samotna-powiedz jak mam zyć w takim związku w sumie bez przyszłości...?:mysli::mysli::beczy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspólna liczbe macie 7/16- to jest liczba karmiczna zwiazków ., która mówi o problemach uczuciowych i rodzinnych.

Tu powinniscie zbudowac zwiazek bedac bardziej subtelni wobec siebie , wykluczyc zazdrosc, egoizm , ambicje i wspózawodnictwo.

Możecie oboje byc dumni i zarozumiali i wasze emocje moga byc niekontrolowane w sposób wybuchowy ci pózniej konczy się izolacja i ucieczką od swiata .

trzeba odbudowac zaufanie do samego siebie, odzyskac radosc zycia i zblizyc sie do drugiego człowieka.

Zwiazki karmiczne sa ciezkie , ale ludzie albo trwaja ze soba jak to się mówi razem , ale kazde sobie , albo po pewnym czasie ktos przejmuje inicjatywe i odchodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...