Skocz do zawartości

Prośba o wróżbę


PeterAhtur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moje imię Piotr data urodzenia 25.10.1993

Mam pytanie odnośnie prawa jazdy. W dniu 5 grudnia o 7:50 będę miał egzamin z jazdy czyli egzamin praktyczny.

Moje pytanie brzmi następująco, czy zdam egzamin z prawa jazdy 5 grudnia o terminie godzinowym 7:50, bardzo proszę o wróżbę w tej sprawie, moje następne pytanie brzmi następująco

czy do końca roku 2011 pojawi się na mojej drodze miłość oraz czy będzie to coś trwalszego. Bardzo ale to bardzo proszę o odpowiedź w tych sprawach.

Z góry dziękuję PeterAhtur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wiesz co jak dla mnie może czekać Cię powtórka z rozrywki. Niby instruktor uprzejmy i milo nastawiony ale może coś pójść nie tak. Jakieś problemy możesz mieć z pojazdem. Nie wiem czy to samochód czy motor

jest rydwan wiec pojazd. Nie mówię ze jesteś bez szans bo karty nie są aż tak niekozystne ale oprócz

samochodu jakby głowa zajęta zupełnie czymś innym.

Życzę oczywiście powodzenia

 

2. Ojej w uczuciach chyba jakaś katastrofa się stała i narazie będzie czas stabilizacji emocjonalnej i wyczekiwanie. Tylko mam wrażenie ze jest w twoim otoczeniu pani która ci się z caciekawieniem przyglada. Także zwróć uwagę może nawet nie wiesz o tym, ze jest taka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do prawa jazdy to faktycznie nastawiam się na to, że będzie problem ze ''spalonym sprzęgłem'' a jeśli trzy razy samochód zgaśnie to egzamin oblany. Więc dzięki tej wróżbie będę się jeszcze bardziej pilnował :]

Jeśli o uczucia chodzi to tak, racja miesiąc temu stała się ''katastrofa''. Odnośnie tej osoby, wiem kim ta osoba jest. Mam jednak pytanie odnośnie tego, czy można ''zainwestować'' w nią swoje uczucia i co z tego mogłoby wyjść podaję datę urodzenia 22.10.1984 a moja data była wymieniona już wyżej jednak podam raz kolejny 25.10.1993

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ognisty romans i ciepłe nieskomplikowane uczucie. Tunjest mega dopasowanie względem sexualnym. Pełna harmonia do tego to uczucie fajnie to wyglada jak dla mnie. Trzeba spróbować a nie czekać co się stanie bo w podsumowaniunmam słońce co prawda związek wolny ale trwały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Niby instruktor uprzejmy i milo nastawiony ale może coś pójść nie tak. Jakieś problemy możesz mieć z pojazdem.'' słowo w słowo...

jeśli można zapytać kart o termin poprawkowy prawa jazdy tj. 9 stycznia 12:00 czy w ten dzień mi się poszczęści...?

Pozdrawiam Peterahtur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem możesz trafić ba sluzbiste, który będzie Cię chial podejść sprytem tu karty sugerują ze jeżeli zachowasz równowagę to wbrew pozorom masz naprawdę spore szanse na oblewanie sukcesu. Tylk, ze jak mówię samochód będzie ok ale egzaminator egzekutor może się trafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się czepiać o każdy szczegół szczególnie uważaj na wl kierunkowskazy tu nawet o takie małe pierdy może się czepnac. Przedewszystkim nie kłóc się nawet jak wiesz ze będziesz miał racje. Jak dla mnie płac będzie spiewajaco tylko uważaj na ulicy. W sumie masz w podsumowaniu sprawiedliwość a ona jest urzędnicza wiec powinno się udać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...