Skocz do zawartości

Prośba do Selenit666


Meelinda

Rekomendowane odpowiedzi

Droga Selenit666

Bardzo prosze o wrózbe w sprawie pracy pisalam wczesniej ale ogólną prośbe teraz zgodnie z zaleceniem regulaminu pisze do konkretnej osoby.Straciłam prace w marcu od tego czasu ciagle szukam i ciagle jestem bezrobotna skończyly sie oszczedności i kończy sie zasiłek , dorabiałam tez zleceniami ale i teraz o takie trudno... Szukam chodze na rozmowy i nic odpadam na drugim etapie czasem trzecim, jestem z zawodu asystentka sekretarka - zajmowalam sie kadrami i HR, a także marketingiem i PR , mam 3 kierunki studiów skończone i mase kursów .. ale nic nie moge znalezc

Jestem juz bardzo zdesperowana i bardzo sie boje zaczełam szukac jakiejkolwiek pracy ale i o to trudno ...

Mysle o swoim wlasnym e- biznesie ale nie ma srodków na to i bardzo boje sie porażki

bardzo prosze o wrózbe Iwona 25.10 .1973

Błagam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam ból dwa kierunki ekonomiczne doświadczenie 12 lat 3 języki biegle ehh szkoda gadać.

Postawie ci dzisiaj na okres pól roku. Zobaczymy czy coś będzie ok??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pól roku powinny się pojawić jakieś oferty, być może

jakaś koleżanka ci pomoże w tym ale to będzie po niżej Twoich oczekiwań. Przyjmiesz

jednak te prace. Po pól roku myśle ze tych możliwości będzie nawet wiecej. Natomiast jak mówię do okresu pól roku od teraz będzie szansa i przyjmiesz ja chociaż no nie bedzisz za szczęśliwa. Wyjdziesz z założenia lepszy wrobel w garści niż srajacy złotem golab na wieży ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ewidentnie doswiadczenie i wiedza nie sa wcenie.... z pracy wygryzla mnie dwudziestoletnia przyjaciólka szefa ech o mizernych kompetencjachach ale szerokich konksjach

Dziekuje bardzo Seleni aczy cos w kwesti tej wlasnej dzialnosci bo jestem zdecydowana tez isc w to ale troche sie boje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie powinnas się bać. Myśle ze może coś z tego wyjść. Może na początku bez większego polotu bo chyba w tym nie masz doświadczenia jak narazie i dużo będziesz musiała się nauczyć (mówię tu o wszystkich aspektach jak np własna działalność itp) natomiast masz szanse do roku czasu od teraz całkiem dobrze z tym radzić. Karty dodatkowo tu podpowiadaja ze najlepiej jakbys zaczęła to robić już od początku roku 2012.

Ja ci kochana oczywiście życzę powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana Selenit

wlasnie tak planuje wiem ze to wielkie wyzwanie ale jak sobie uswiadomie ze bede nadal biurowym popychadlem o niestabilnej pozycji to poglebia sie moja determinacja.... znajomi i chlopak mnie wspieraja

bardzo dziekuje za wrózbe i równiez zycze ci powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...