Skocz do zawartości

Prośba Do KatiJo


sylwia73

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wróżę poprzez PW. Mogę odpowiedzieć jedynie tutaj na łamach forum.

Napisz czy się zgadzasz, jeśli tak - proszę o więcej informacji na temat związku. Czy jesteście razem, jak długo, itp.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wróżę poprzez PW. Mogę odpowiedzieć jedynie tutaj na łamach forum.

Napisz czy się zgadzasz, jeśli tak - proszę o więcej informacji na temat związku. Czy jesteście razem, jak długo, itp.

Pozdrawiam

Przepraszam, nie wiedziałam że nie opdowiadasz na priva - tak zagadzam się na odpowiedź tutaj.

Czy jesteśmy razem - to skomplikowane, gdybym musiała wybierać to nie.

Jak długo - 3 m-c.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem i rozumiem że jak każdy i ty masz z pewnością mnóstwo własnych spraw, dlatego nie wymuszam wróżby, nie ponaglam, tylko delikatnie się przypominam i nadal cierpliwie czekam.

:_kwadr:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście ostatnio mocno zajęta jestem Sylwio, przepraszam...

 

Viktor... Czy on nie jest zaangażowany gdzie indziej? Pokazała się inna kobieta, dziecko bądź dzieci...

On trochę oderwany od rzeczywistości... Ty mocno stąpająca po ziemi... Raczej ciężko to zgrać... Karty mówią, że każde z Was powinno iść w swoją stronę. On albo już poszedł, albo chciałby pójść, ale nie wie jak to zrobić, jak powiedzieć...

Jednocześnie Viktor to typ uduchowionego samotnika. Mam pewne obawy czy On jest w stanie odnaleźć się w jakimkolwiek związku... Miłość to dla niego ograniczenie osobistej wolności.

Coś mu w sercu drgnęło, kogoś mu przypomniałaś... Wydawało mu się zapewne, że możecie iść razem przez życie... Jednak szybko zwątpił...

Karty odradzają Wam związek... Ty będziesz starała się go uziemić, a On Ciebie uduchowić... Na krótką metę da się... Ale z czasem zacznie Was to męczyć... Na chwilę obecną On sam nie wie co czuje... Bardziej jednak jest chyba na nie, niż na tak... Przykro mi...

Pozdrawiam

KatiJo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję, proszę niech nie będzie ci przykro. Głęboko wierzę że nic nie dzieje się bez przyczyny i ja to co napisałaś doskonale czułam, poprostu zdarza się że potrzebujemy tzw. kropki nad i.

Pozdrawiam serdecznie

Sylwia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...