Skocz do zawartości

I jeszcze mój warsztat:) - ZAKOŃCZONE


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Podkusiło mnie i postanowiłam zrobić też coś:) Będzie to dotyczyć muzyki. Mam w domu nową płytę i to o niej będą pytania.

 

1. Skąd mam tę płytę (czy ja dostałam, czy kupiłam etc.), czy chciałam ją w ogóle mieć?

2. Czyja to płyta (zespół, wokalista, czy też wokalistka), jak wygląda osoba, która śpiewa (płeć, kolor włosów, sylwetka itp.) i czy mi sie podoba

3. Czy płyta robi na mnie wrazenie, jeśli tak to co mi się w niej najbardziej podoba?

4. Jaki typ muzyki jest na niej (spokojna, relaksująca, pełna energii itp.)

 

Ciekawe, czy zgadniecie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Skąd mam te płytę ( czy ją dostałam,czy ją kupiłam etc.) czy chciałam ja w ogóle mieć?

9 denarów,Świat,4 kielichy,Król mieczy - kupiłaś ją sobie sama,tak jakbyś czekała od dłuższego czasu na nią,gdyż to jest właśnie "to".Bardzo możliwe że liczyłaś że dostaniesz ją od mężczyzny.

2.Czyja to płyta ( zespół,wokalista,czy też wokalistka),jak wygląda osoba która śpiewa (płeć ,kolor włosów,sylwetka itp) i czy mi sie podoba.

-czyja to płyta -as buław,5 denarów,Król kielichów -wszystko wskazuje na to ,że to jest zespół

-jak wygląda osoba ,która śpiewa-Rycerz pucharów,Sprawiedliwość,Król mieczy- jest to dwóch przystojnych mężczyzn,blondyn i szatyn oraz piękna ,szczupła dziewczyna.

-czy mi sie podoba- Diabeł,Umiarkowanie as buław,2 pucharów - o tak ,jest ona wspomnieniem pięknych ,wspólnie spędzonych chwil we dwoje.

3.Czy płyta robi na mnie wrażenie,jeśli tak to co mi sie w niej najbardziej podoba?

As kielichów,Wieża,10 kielichów,2 mieczy,9 mieczy -robi duże wrażenie,uwalnia w Tobie emocje związane z rodziną,skłania do refleksji i zastanowienia i przemyśleń.

4.Jaki typ muzyki jest na niej (spokojna,relaksująca,pełna energii itp.)

Rydwan,7 mieczy,2 buław,Król mieczy -raczej spokojna z elementami energetycznymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
1.Skąd mam te płytę ( czy ją dostałam,czy ją kupiłam etc.) czy chciałam ja w ogóle mieć?

9 denarów,Świat,4 kielichy,Król mieczy - kupiłaś ją sobie sama,tak jakbyś czekała od dłuższego czasu na nią,gdyż to jest właśnie "to".Bardzo możliwe że liczyłaś że dostaniesz ją od mężczyzny.

2.Czyja to płyta ( zespół,wokalista,czy też wokalistka),jak wygląda osoba która śpiewa (płeć ,kolor włosów,sylwetka itp) i czy mi sie podoba.

-czyja to płyta -as buław,5 denarów,Król kielichów -wszystko wskazuje na to ,że to jest zespół

-jak wygląda osoba ,która śpiewa-Rycerz pucharów,Sprawiedliwość,Król mieczy- jest to dwóch przystojnych mężczyzn,blondyn i szatyn oraz piękna ,szczupła dziewczyna.

-czy mi sie podoba- Diabeł,Umiarkowanie as buław,2 pucharów - o tak ,jest ona wspomnieniem pięknych ,wspólnie spędzonych chwil we dwoje.

3.Czy płyta robi na mnie wrażenie,jeśli tak to co mi sie w niej najbardziej podoba?

As kielichów,Wieża,10 kielichów,2 mieczy,9 mieczy -robi duże wrażenie,uwalnia w Tobie emocje związane z rodziną,skłania do refleksji i zastanowienia i przemyśleń.

4.Jaki typ muzyki jest na niej (spokojna,relaksująca,pełna energii itp.)

Rydwan,7 mieczy,2 buław,Król mieczy -raczej spokojna z elementami energetycznymi.

 

Nie powiem gdzie, ale w jednym punkcie mnie po prostu powaliłaś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama sobie kupilas ale liczylas ze kupi ci ja pan nawet chyba dawalas mu jakieś bodźce ale w końcu nabylas ja własnoręcznie ;)

zespół czyżby coldplay??

Podoba ci się masz miłe wspomnienia albo słychajac jej po prostu same myśli o romantycznych chwilach wchodzą ;)

wrażenie robi owszem ale są elemnty, które Cię rozczarowaly ;)

muzyka instrumentalno wokalna. Dużo dźwięków piękny wokal. ;)

czasem nuta jest mocniejsza a czasem bardziej romantycznie :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Sama sobie kupilas ale liczylas ze kupi ci ja pan nawet chyba dawalas mu jakieś bodźce ale w końcu nabylas ja własnoręcznie ;)

zespół czyżby coldplay??

Podoba ci się masz miłe wspomnienia albo słychajac jej po prostu same myśli o romantycznych chwilach wchodzą ;)

wrażenie robi owszem ale są elemnty, które Cię rozczarowaly ;)

muzyka instrumentalno wokalna. Dużo dźwięków piękny wokal. ;)

czasem nuta jest mocniejsza a czasem bardziej romantycznie :)

 

Selenit, dziękuję , a gdzie karty??:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sorki z kolega robiliśmy uznał za fajna zabawę :)

kurde ale ja już w domu a kart nie pamietam :(

mam nadzieje ze chociaż trochę się zgodziło ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
A sorki z kolega robiliśmy uznał za fajna zabawę :)

kurde ale ja już w domu a kart nie pamietam :(

mam nadzieje ze chociaż trochę się zgodziło ??

 

 

Jak będe ogłaszała wyniki, to Ci napiszę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja pamietam to

1. To denarowy wyszedł z 9 bulaw i słońcem stwierdzilismy ze no tak jakiś denarowy za długo myślał to koleżanka sama kupiła

czy to zespół czy wokalista to 10 bulaw 10 mieczy 10 denarow tu stwierzilismy zgodnie jak same 10 to zespol i sami faceci ;)

potem jaki rodzaj muzyki gwiazda umiarkowanie 8 bulaw.

Reszty nie bardzo pamietam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Ok. Kolega tez się nie może doczekać. Zanim doszlam zadzwonił i jak

i jak coś się zgadza :P

 

 

Niech uzbroi się w cierpliwość:)))) Na ciekawe rzeczy warto poczekać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd ją masz:

7 buław-siła-2 denarów

no czekałaś na nią wytrwale, nie sądzę, żebyś ją dostała, myślę, że kupiłaś ją sama

 

 

czy chciałaś ją mieć

7 mieczy-kapłanka-głupiec

tak, czekalas bardzo na nia, jak dziecko chcialas ją miec:)

 

 

czyja to płyta

7 buław-księzyc-krolowa mieczy

chyba artysty, ktorego droga do kariery byla długa, jakies zycie ma tez nieciekawe, samotne,sądzę, że jest to kobieta:)

 

jak wygląda osoba ktora śpiewa

6 mieczy-2 kieli-krolowa mieczy

w pierwszej kolejnosci pomyslalam o madonnie:D ale ma jakieś brązowe włosy dłuższe, piekna, może adele?:)

 

czy płyta robi na Tobie wrażenie

rycerz buław-as denarów-sprawka

ależ oczywiście;D

 

jaki to typ muzyki

sąd-9 mieczy-3 denarow

jakaś liryczna chyba?

 

 

ae ja dopiero zaczynam przygode z tarotem, wiec prosze sie ze mnie nie smiac;p

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Inezka kochana nie podalas czas rozwiązania zagadki ;)

ja zwariuje z kolega codziennie mnie dopytuje :P

Jak ze dwie osoby jeszcze się dopiszą, tak zeby z 5 było przynajmniej.:)A kolega niech weźmie na wstrzymanie:) MY też czasem NA NICH CZEKAMY :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Hahaha kolega to gej na niego żadna kobieta nie czeka ani nigdy nie czekała :P

 

To teraz on poczeka na kobietę, w ramach zemsty za ród męski:)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze mój ;)

 

1. 3 monet, 8 monet, rycerz mieczy - długo myślałaś o tej płycie, zastanawiaas się czy ją chcesz, w końcu jednak zdecydowałaś sie i sama ją kupiłaś

 

2. As mieczy, kapłanka, paź kielichów - wykonawcą jest mężczyzna, natomiast o dość kobiecym, delikatnym wyglądzie -> kolejne karty na wygląd: sprawiedliwość, 5 kielichów, paź monet - młody chlopak, włosy od ciemno blond przez miedziane do jasnobrązowych, może lekko kręcone, kobieca uroda, bardzo delikatna

 

3. 2 mieczy, powściągliwość, rycerz kielichów - płytę trzeba przesłuchac kilka razy, by ją polibić, Tobie podoba sie coraz bardziej z czasem słuchania, choć emocje sa umiarkowane, na poczatku jednak oczekiwałaś czegoś lepszego; płyta jest raczej cepła, wzbudza emocje, jest sentymentalna, czy nawet daje do myslenia (poprzez tekst może?) i to w niej lubisz

 

4. 6 pałek, świat, słońce - world music :D - muzyka jest raczej pozytywna, taka niosąca sobą słońce i sprowadzająca usmiech na twarzy, faktycznie może pochodzić z innego zakątka świata niż większość wydawanych płyt w muzyce popularnej ;)

 

===> dedukcja ===>

 

===> Beirut ;) [to jest oczywiście kompletny strzał, ale wszystko mi się tak złozyło na niego hahaha]

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

1. Skąd mam tę płytę (czy ja dostałam, czy kupiłam etc.), czy chciałam ją w ogóle mieć?

skąd masz płytę-> 3 monet, kapłanka, kochankowie - albo sama ją sobie kupiłaś albo ewentualnie dostałaś ją od kobiety

Czy chciałaś mieć tą płytę-> 7 monet, 6 pucharów, cesarz - chciałaś

2. Czyja to płyta (zespół, wokalista, czy też wokalistka), jak wygląda osoba, która śpiewa (płeć, kolor włosów, sylwetka itp.) i czy mi sie podoba

Czyja to płyta (zespół, wokalista)-> gwiazda, rydwan, wieża-> wokalistki płyta. sama śpiewa, jest to kobieta

wygląd-> sprawka, 8 monet, 8 mieczy,królowa buław-> niska, ale atrakcyjna, bardzo obcisłe ubrania może nosić,zgrabna tzn szczupła ale może taka trochę prostokątna jest :P tzn nie ma zaznaczonych bioder

3. Czy płyta robi na mnie wrazenie, jeśli tak to co mi się w niej najbardziej podoba?3 monet, umiarkowanie, giermek pucharów -> płyta ci sie podoba ale znowu bez wielkiego szału. Podobają Ci się teksty płynące z tej muzyki , jej przekaz

4. Jaki typ muzyki jest na niej (spokojna, relaksująca, pełna energii itp.)3 pucharów, 2 monet, 8 buław -> żywiołowa muzyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Skąd mam tę płytę (czy ja dostałam, czy kupiłam etc.), czy chciałam ją w ogóle mieć? V mieczy Król Mieczy IV bulaw .. no wyczailaś ją sobie kupiłaś w jakimś sklepie, gdzie sprzedawał męzczyzna:) ewentualnie czekalas az mezczyna z rodziny Ci ja kupi?

2. Czyja to płyta (zespół, wokalista, czy też wokalistka) Księżyc VII denarow II puchary pokuszę się o duet:D i jest to zespół:D, jak wygląda osoba, która śpiewa (płeć, kolor włosów, sylwetka itp.)VIII bulaw Giermek Buław myślę że młoda osoba, straszni ruchliwa... i czy mi sie podoba 4 puchary Rydwan Glupiec X pucharow X mieczy .. no podoba Ci się, ale jest coś co Ci się ewidentnie nie spodobalo.

 

3. Czy płyta robi na mnie wrazenie, jeśli tak to co mi się w niej najbardziej podoba? Giermek Pucharów - tak podoba Ci się :)) Giermek Denarow Cesarzowa IX denarow hm.. moze ze jest to nowa plyta ? i buduje Cię jak ją słuchasz robi się z Ciebie taka cesarzowa:D kurcze nie wiem:D jesteś szczęśliwa kiedy jej sluchasz:)

4. Jaki typ muzyki jest na niej (spokojna, relaksująca, pełna energii itp.)MOC Krolowa Pucharow V bulaw V pucharow... no hm.. spokojna jest raczej, ale czasem potrafi przygrzmocić ... a czasem zasmucić taki misz masz troszke:)

Edytowane przez h20kas
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

1. Skąd mam tę płytę (czy ja dostałam, czy kupiłam etc.), czy chciałam ją w ogóle mieć? Sama ją sobie kupiłam, czekałam od dawna, tzn, mniej więcej od lipca,gdzieś tam w środku marzyłam,ze może jakiś mężczyzna (konkretny) mi ją kupi:)

2. Czyja to płyta (zespół, wokalista, czy też wokalistka), jak wygląda osoba, która śpiewa (płeć, kolor włosów, sylwetka itp.) i czy mi sie podoba - jest to zespół, konkretnie ZAKOPOWER - wokalistę znacie, bardzo przystojny - mój typ:)

3. Czy płyta robi na mnie wrazenie, jeśli tak to co mi się w niej najbardziej podoba? Robi na mnie ogromne, piorunujące wprost wrażenie, słucham jej kilka razy dziennie, fantastyczne teksty i muzyka

4. Jaki typ muzyki jest na niej (spokojna, relaksująca, pełna energii itp.) Dużo nostalgii, trochę dramatyzmu niekiedy i energia :)

 

Chodzi konkretnie o płytę "Boso":))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

ANEZ

1.Skąd mam te płytę ( czy ją dostałam,czy ją kupiłam etc.) czy chciałam ja w ogóle mieć?
9 denarów,Świat,4 kielichy,Król mieczy -
kupiłaś ją sobie sama,tak jakbyś czekała od dłuższego czasu na nią,gdyż to jest właśnie "to".Bardzo możliwe że liczyłaś że dostaniesz ją od mężczyzny.

2.Czyja to płyta ( zespół,wokalista,czy też wokalistka),jak wygląda osoba która śpiewa (płeć ,kolor włosów,sylwetka itp) i czy mi sie podoba.-czyja to płyta -
as buław,5 denarów,Król kielichów -
wszystko wskazuje na to ,że to jest zespół
-jak wygląda osoba ,która śpiewa-
Rycerz pucharów,Sprawiedliwość,Król mieczy
- jest to dwóch przystojnych
mężczyzn
,
blondyn i szatyn oraz piękna ,szczupła dziewczyna.-czy mi sie podoba
- Diabeł,Umiarkowanie as buław,2 pucharów -
o tak
,jest ona wspomnieniem pięknych ,wspólnie spędzonych chwil we dwoje

3.Czy płyta robi na mnie wrażenie,jeśli tak to co mi sie w niej najbardziej podoba?
As kielichów,Wieża,10 kielichów,2 mieczy,9 mieczy -
robi duże wrażenie,uwalnia w Tobie emocje
związane z rodziną,
skłania do refleksji i zastanowienia i przemyśleń.

4.Jaki typ muzyki jest na niej (spokojna,relaksująca,pełna energii itp.)
Rydwan,7 mieczy,2 buław,Król mieczy -
raczej spokojna z elementami energetycznymi.

Selenit

Sama sobie kupilas ale liczylas ze kupi ci ja pan
nawet chyba dawalas mu jakieś bodźce ale w końcu nabylas ja własnoręcznie
;)
zespół
czyżby coldplay??
Podoba ci się masz miłe wspomnienia albo słychajac jej po prostu same myśli o romantycznych chwilach wchodzą
;)
wrażenie robi
owszem ale są elemnty, które Cię rozczarowaly
;)
muzyka instrumentalno wokalna. Dużo dźwięków piękny wokal.
;)
czasem nuta jest mocniejsza a czasem bardziej romantycznie
:)
urbanka
skąd ją masz:7 buław-siła-2 denarów
no czekałaś na nią wytrwale, nie sądzę, żebyś ją dostała, myślę, że kupiłaś ją sama
czy chciałaś ją mieć7 mieczy-kapłanka-głupiec
tak, czekalas bardzo na nia, jak dziecko chcialas ją miec:)
czyja to płyta7 buław-księzyc-krolowa mieczy
chyba artysty, ktorego droga do kariery byla długa
, jakies zycie ma tez nieciekawe, samotne,sądzę, że jest to kobieta:)
nie wiem jak z jego zyciem;)
jak wygląda osoba ktora śpiewa6 mieczy-2 kieli-krolowa mieczyw pierwszej kolejnosci pomyslalam o madonnie:D ale ma jakieś brązowe włosy dłuższe, piekna, może adele?:)czy płyta robi na Tobie wrażenierycerz buław-as denarów-sprawka
ależ oczywiście;D
jaki to typ muzykisąd-9 mieczy-3 denarowjakaś
liryczna
chyba? i
liryka i trochę dramatyzmu i energia, czyli to co lubię

 

Kloto

 

1.
3 monet, 8 monet, rycerz mieczy
-
długo myślałaś o tej płycie, zastanawiaas się czy ją chcesz, w końcu jednak zdecydowałaś sie i sama ją kupiłaś
2.
As mieczy, kapłanka, paź kielichów
-
wykonawcą jest mężczyzna,
natomiast o dość kobiecym, delikatnym wyglądzie -> kolejne karty na wygląd:
sprawiedliwość, 5 kielichów, paź monet
-
młody chlopak
,(no względnie młody, rok młodszy ode mnie
:lol:
)włosy od ciemno blond przez miedziane do jasnobrązowych, może lekko kręcone, kobieca uroda, bardzo delikatna3.
2 mieczy, powściągliwość, rycerz kielichów
- płytę trzeba przesłuchac kilka razy, by ją polibić,
Tobie podoba sie coraz bardziej z czasem słuchania
, choć emocje sa umiarkowane, na poczatku jednak oczekiwałaś czegoś lepszego;
płyta jest raczej cepła, wzbudza emocje
,
jest sentymentalna, czy nawet daje do myslenia (poprzez tekst może?) i to w niej lubisz

4.
6 pałek, świat, słońce
- world music
:D
-
muzyka jest raczej pozytywna
,
taka niosąca sobą słońce i
sprowadzająca usmiech na twarzy
, faktycznie może pochodzić z innego zakątka świata niż większość wydawanych płyt w muzyce popularnej
;)
===> dedukcja ===>===> Beirut
;)
[to jest oczywiście kompletny strzał, ale wszystko mi się tak złozyło na niego hahaha]

 

 

 

Gaja

1. Skąd mam tę płytę (czy ja dostałam, czy kupiłam etc.), czy chciałam ją w ogóle mieć?

skąd masz płytę-> 3 monet, kapłanka, kochankowie - albo
sama ją sobie kupiłaś
albo ewentualnie dostałaś ją od kobiety

Czy chciałaś mieć tą płytę-> 7 monet, 6 pucharów, cesarz - chciałaś

2. Czyja to płyta (zespół, wokalista, czy też wokalistka), jak wygląda osoba, która śpiewa (płeć, kolor włosów, sylwetka itp.) i czy mi sie podoba

Czyja to płyta (zespół, wokalista)-> gwiazda, rydwan, wieża-> wokalistki płyta. sama śpiewa, jest to kobieta

wygląd-> sprawka, 8 monet, 8 mieczy,królowa buław-> niska, ale atrakcyjna, bardzo obcisłe ubrania może nosić,zgrabna tzn szczupła ale może taka trochę prostokątna jest
:P
tzn nie ma zaznaczonych bioder

3. Czy płyta robi na mnie wrazenie, jeśli tak to co mi się w niej najbardziej podoba?
3 monet, umiarkowanie, giermek pucharów ->
płyta ci sie podoba
ale znowu bez wielkiego szału.
Podobają Ci się teksty płynące z tej muzyki , jej przekaz

4. Jaki typ muzyki jest na niej (spokojna, relaksująca, pełna energii itp.)
3 pucharów, 2 monet, 8 buław ->
żywiołowa muzyka

 

h20kas

 

 

1. Skąd mam tę płytę (czy ja dostałam, czy kupiłam etc.), czy chciałam ją w ogóle mieć? V mieczy Król Mieczy IV bulaw ..
no wyczailaś ją sobie kupiłaś w jakimś sklepie, gdzie sprzedawał
męzczyzna:)
ewentualnie czekalas az mezczyna
z rodziny
Ci ja kupi
?

2. Czyja to płyta (zespół, wokalista, czy też wokalistka) Księżyc VII denarow II puchary pokuszę się o duet:D i
jest to zespół
:D
, jak wygląda osoba, która śpiewa (płeć, kolor włosów, sylwetka itp.)VIII bulaw Giermek Buław
myślę że młoda osoba, straszni ruchliwa
... i czy mi sie podoba 4 puchary Rydwan Glupiec X pucharow X mieczy ..
no podoba Ci się
, ale jest coś co Ci się ewidentnie nie spodobalo.-
tak, za mało piosenek:))))))))))))))

 

3. Czy płyta robi na mnie wrazenie, jeśli tak to co mi się w niej najbardziej podoba? Giermek Pucharów - tak podoba Ci się
:)
) Giermek Denarow Cesarzowa IX denarow hm.. moze ze
jest
to nowa plyta
?
i buduje Cię jak ją słuchasz robi się z Ciebie taka cesarzowa:D kurcze nie wiem:D jesteś szczęśliwa kiedy jej sluchasz:)

4. Jaki typ muzyki jest na niej (spokojna, relaksująca, pełna energii itp.)MOC Krolowa Pucharow V bulaw V pucharow...
no hm.. spokojna
jest raczej,
ale czasem potrafi przygrzmocić ... a czasem zasmucić taki misz masz troszke:)

 

urbanka

skąd ją masz:

7 buław-siła-2 denarów

no czekałaś na nią wytrwale, nie sądzę, żebyś ją dostała, myślę, że kupiłaś ją sama

 

czy chciałaś ją mieć

7 mieczy-kapłanka-głupiec

tak, czekalas bardzo na nia, jak dziecko chcialas ją miec:)

 

czyja to płyta

7 buław-księzyc-krolowa mieczy

chyba artysty, ktorego droga do kariery byla długa
, jakies zycie ma tez nieciekawe, samotne,sądzę, że jest to kobieta:)
nie wiem jak z jego życiem
:)

 

jak wygląda osoba ktora śpiewa

6 mieczy-2 kieli-krolowa mieczy

w pierwszej kolejnosci pomyslalam o madonnie:D ale ma jakieś brązowe włosy dłuższe, piekna, może adele?
:)

 

czy płyta robi na Tobie wrażenie

rycerz buław-as denarów-sprawka

ależ oczywiście;D

jaki to typ muzyki

sąd-9 mieczy-3 denarow

jakaś
liryczna
chyba?
i liryka i epika i dramat:))))))))))))))))))))))

 

Edytowane przez Inez2503
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...