Skocz do zawartości

Wielka prośba


Damroka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

Mam na imię Aneta urodziłam się 26 lutego 1977 roku. Bardzo proszę o odpowiedź na nurtujące mnie pytanie, które zaczyna przeradzać się w obsesję i zaczyna być źródłem deprechy.

Przeszło 3 lata temu zaczęła się moja przygoda ze szkołą (działam w Radzie Rodziców). Rok temu ja i mój mąż zmuszeni byliśmy zamknąć naszą firemkę, postanowiłam wtedy dopełnić i zmienić swoje wykształcenie. Podjęłam studia podyplomowe w kierunku edukacji wczesnoszkolnej. Stało się to moim hobby, jestem już po praktykach - zakochałam się w tej pracy!!! Niestety częste zmiany jakie zachodzą w ministerstwie oraz w gminie, w której mieszkam rodzą pytanie, które od jakiegoś czasu spędza mi sen z powiek:

1. Czy dostanę pracę od września 2012roku.

Proszę zerknijcie w swoje karty.

 

Pozdrawiam bardzo ciepło i dziękuję za zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Aneto...

To czy ja dostaniesz,zależy od wielu czynników.

Nie zapomnij, ze tzw "ruch szkolny" toczy się w tej branży na wiosnę, wtedy wiec musisz wykazać się największą aktywnością.

Karciane energie pokazują, że będzie to czas sprzyjający zmianom i realizacji nowych pomysłów i przedsięwzięć.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że możesz stanąć przed jakimś wyborem: między dwiema propozycjami, bądź koniecznością przyjęcia oferty pracy nie całkiem takiej o jakiej myślisz, choć wciąż związanej z branżą...

Życzę powodzenia, bo "wiatry pomyślne"...

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, bardzo dziękuję za wsparcie. Wiem, że pozytywne myślenie jest kluczem do sukcesu, ale czasem człowiek tak się zakopie w szarości, że takie pozytywne wiadomości są jak balsam.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Życzę ciepłych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia

Aneta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...