Skocz do zawartości

Prośba do Gaja11 o wróżbę dotyczącą mojego związku


betiii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Cię Gaja, bardzo proszę o rozłożenie kart ,chciałam wiedziec co bedzie z moim związkiem czy nadal bedziemy razem?? czy mój mąż darzy nie uczuciem czy jest ktos inny w jego sercu..pozdrawiam

Beata 14.07.1974

Rysiek 10.08.1970

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

Droga Beato.

Ryszard darzy Cię uczuciem ale już nie takim szaleńczym.

Wszystko jest u niego bardziej wyważone i uspokojone na sercu.

Mimo,że on w ogóle jest bardzo emocjonalny.

Jednak odpowiadając na Twoje pytanie - tak darzy Cię uczuciem. Nie widzę aby w jego sercu była inna kobieta.

Karty pokazują,że masz duże poczucie osamotnienia w tej relacji. Jedno mogę Ci powiedzieć raczej na ten moment karty nie pokazują aby Twój mąż od Ciebie odszedł.

Na ten moment akurat karty pokazują,że to ty możesz zdecydować się odejść od niego.

Bo nie będziesz czuła się kochana, będziesz się czuła tak jakbyś w relacji nie była.

Jeśli jednak przetrwasz trudne chwile to i związek przetrwa,

ale wszystko zależy od Ciebie bo jak na tą chwilę nie zdziwi mnie jak to ty postanowisz odejść od niego.

Pozdrawiam

 

 

Anioły mówią;

 

Zmiana kierunku

Zmiany, których doświadczasz zmierzają w kierunku wyznaczonym pragnieniem otwarcia swego serca na miłość

i nasze przewodnictwo. Otaczamy Cię ochroną teraz i w przyszłości więc krocz swoją drogą

ku upragnionym celom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje Gaja za odpowiedz...jestemm zmartwiona poniewaz odkrylam romans mojego męza i był z tą kobieta dwa lata, sama juz nie wiem co mysleć, jesli mozesz mi odpowiedziec czy jest jeszcze w jego sercu ta kobieta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11
dziekuje Gaja za odpowiedz...jestemm zmartwiona poniewaz odkrylam romans mojego męza i był z tą kobieta dwa lata, sama juz nie wiem co mysleć, jesli mozesz mi odpowiedziec czy jest jeszcze w jego sercu ta kobieta?

 

Nie jest

Bo nie ma innej kobiety w jego sercu tak jak już powiedziałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...