Skocz do zawartości

prośba o wróżbę do Syla3


PegiBrałn

Rekomendowane odpowiedzi

To co mogę Ci doradzic z numerologii to , ze masz dobry czas na nauke , poszukiwania i planowania własnej drogi .

nie jest to dobrty czas na miłosc , gdyz pierwsze doswiadczenia miłosne ulegna rozczarowaniu , ale Ciebie niestety bedzie ciagneło do wolnosci, niezaleznosci i za wszelka cene bedziesz chciała spełnic sie wróznych doswiadczeniach zmysłowych.cykl 5 daje pułapki i przedziwne tesknoty seksualne , dlatego rodzice twoi powinni otoczyc Cie troska i miłoscia , a podejrzewam , ze możesz nie miec najlepszyc relacji z ojcem , gdyz wprowadza on spory bagaz agresji w twoje zycie.mama inteligentna i madra , ale tez manipulantka .Wiem , ze dorastasz , ze potrzebujesz miłosci , ale nie szukaj jej w facetach i przygodach , a raczej skup sie na nauce i wykreowaniu swojej drogi zyciowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Pani za te informacje, których mi Pni udzieliła, co do ojca niestety ma Pani rację. Mam nadzieję, że za 5 miesięcy zostanę potraktowana poważnie przez osoby posiadające mądrość, wykraczającą ponad świadomość przeciętnych osób i gdy osiądę w sztywnych ramach czasowych, według których wszyscy jesteśmy nieustannie szufladkowani taki ktoś zechce na moją prośbę pomóc mi-jak to Pani pięknie ujęła-w wykreowaniu swojej drogi życiowej. Przykre jest to, że ciągle jesteśmy klasyfikowani do jakichś przedziałów, świat naszych wartości i dojrzałość, będąca indywidualną cechą każdego z nas są z góry oceniane kryteriami wieku. Uważam za niesprawiedliwy, pogląd, według którego do osiągnięcia konkretnego wieku nie mamy prawa planować przyszłego życia uczuciowego a jeśli plany takie się pojawiają są uznawane jako zagrożenie dla naszej przyszłości zawodowej i zdobywania wiedzy, które w gruncie rzeczy są tylko dopełnieniem naszego szczęścia. W gruncie rzeczy uszczęśliwiają nas relacje z innymi ludźmi. Abstra***ąc jeszcze: kobieta, której do pełnoletności brakuje 5 miesięcy nie ma wyłącznie zwierzęcych odruchów, potrafi panować nad swoimi popędami i naprawdę posiada zdolność logicznego myślenia, rozsądek oraz potrafi odróżnić dobro od zła. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wszystkie te porady są bardzo uniwersalne dla każdej siedemnastolatki, oczywiście, że mam teraz najlepszy czas na naukę, jest to zupełnie adekwatne do naszego systemu edukacji, mam nadzieję, że zajdzie we mnie nagła przemiana, gdy zakończę edukację i zimne, martwe regułki, których się niewątpliwie nauczę(bo nie przyszło mi nawet go głowy rezygnować z kształcenia), przystosują mnie do życia uczuciowego, o którym teraz przecież nie mam zielonego pojęcia, w tym wieku...? Dziwny jest ten świat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że mama jest całe życie tyranizowana i gdyby była manipulantką, nie pozwoliłaby sobie na takie traktowanie i już dawno uwolniłaby się spod tego jarzma. Nie można nazywać manipulantką kobiety, która poświęca swój najlepszy w życiu czas i ponad 30 lat spędza u boku takiego małżonka, tylko po to, aby dzieci nie czuły się w żaden sposób wybrakowane. Absolutnie nie jest manipulantką matka, która darzy swoje dziecko zaufaniem tak dużym, jakiego ono samo do siebie nie ma. Umiejętność oddziaływania na postępowanie innych ludzi otworzyłaby jej drogę do lepszego życia, na które zasługuje. Musiałam sprostować to jedno, nietrafne określenie, które jest niekorzystne dla wizerunku najbliższej mi osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...