Skocz do zawartości

prośba do Goya


Martyna 11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Goya Bardzo proszę Cię o wróżbę. Mam na imię Martyna (31.10.1990) . Mam pytanie odnośnie pewnego chlopaka,który ma na imię Łukasz. Nie znamy się osobiście. Często się widujemy. Mam wrażenie,że coś mnie z nim łączy jakbym go znała od lat. Widać po jego oczach,że ma takie samo wrażenie.Tylko ,że nie mam pewności.Proszę Cię sprawdź co mówią karty czy mnie się to nie wydaje czy rzeczywiście coś między nami jest.Może on się po prostu patrzy,bo mu się tylko podobam. Proszę Cię sprawdź jaki ma stosunek do mnie czy w ogóle chciałby się ze mną zapoznać. Zawsze się tylko patrzy,ale nie podejdzie,nie zapozna się .Zamieniliśmy kiedyś zaledwie kilka słów,a ja już wiedziałam,że to jest to i widziałam w jego oczach,że czuje to samo. Od tego czasu tylko się patrzy,nawet moja koleżanka to zauważyła Mimo to miał okazje by się ze mną zapoznać czemu tego nie zrobił. Proszę sprawdź co mówią karty. Czy się jakoś zapoznamy. Niestety nie znam jego daty urodzenia,wiem tylko,że urodził się w 79 roku. Niestety nic więcej i nawet nie mam się od kogo dowiedzieć. Mam nadzieje,że to nie będzie przeszkadzało. Proszęo odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno tak się zdarzyć...

Z tymi nickami..

 

Droga Martynko.

Czy czytałaś "Zasady próśb o wróżbę kierowanych do mnie !"?

O, tutaj, niżej...

Na dole tego posta :_kwadr:

 

V

V

V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem,że nie powinno się tak zdarzyć lecz to nie było świadomie. Świadomie czy też nie stało się za co przepraszam. Zauważyłam dopiero później . Pierwszy raz mi się tak zdarzyło,a to dlatego,bo pomyślałam o kocie,którego kiedyś miałam(ale to inna historia).. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goya przyznaje bez bicia nie czytałam "Zasad próśb o wróżbę kierowanych do Ciebie " wcześniej i nie miałam bladego pojęcia o tym,że np. trzeba mieć min. 20 postów .. No ale cóż,w takim razie proszę Gaja11 jeśli mogłabyś rozłożyć karty dla mnie ? Nie wiem czy u Ciebie też są zasady próśb o wróżbę ? Czy jakieś wymogi trzeba spełnić czy po prostu każdemu możesz powróżyć ? Ja oczywiście zmienie nick

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11
Goya przyznaje bez bicia nie czytałam "Zasad próśb o wróżbę kierowanych do Ciebie " wcześniej i nie miałam bladego pojęcia o tym,że np. trzeba mieć min. 20 postów .. No ale cóż,w takim razie proszę Gaja11 jeśli mogłabyś rozłożyć karty dla mnie ? Nie wiem czy u Ciebie też są zasady próśb o wróżbę ? Czy jakieś wymogi trzeba spełnić czy po prostu każdemu możesz powróżyć ? Ja oczywiście zmienie nick

 

Ja nie wróżę na forum do odwołania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...