Skocz do zawartości

mój warsztat :) - ZAKOŃCZONE


h20kas

Rekomendowane odpowiedzi

pierwszy raz organizuję cos takiego, więc wybaczcie mi jeśli coś będzie nie tak :wstydnis: Ostatnio w moje rece dostała się pewna rzecz :) podpowiem, że chodzi o ubiór :)

 

1. Jak ta rzecz dostała się w moje ręce? (czy sobie kupiłam sama czy może dostałam itd)

2. Co to za ubiór?:)

3. Jakie wrażenie robie ja w tej rzeczy?

4. Jak wygląda ta rzecz? (chodzi tutaj o kolorystyke... czy ciemna czarna, czy moze kolory żywe, czy jest to coś krótkiego czy długiego)

 

Wiem, że zadanie nie łatwe :zeby_na: ale mam nadzieję, że dacie rade:ok: czekam do końca tygodnia w sobote wyniki :)) powodzenia!:heej_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
pierwszy raz organizuję cos takiego, więc wybaczcie mi jeśli coś będzie nie tak :wstydnis: Ostatnio w moje rece dostała się pewna rzecz :) podpowiem, że chodzi o ubiór :)

 

1. Jak ta rzecz dostała się w moje ręce? (czy sobie kupiłam sama czy może dostałam itd)

2. Co to za ubiór?:)

3. Jakie wrażenie robie ja w tej rzeczy?

4. Jak wygląda ta rzecz? (chodzi tutaj o kolorystyke... czy ciemna czarna, czy moze kolory żywe, czy jest to coś krótkiego czy długiego)

 

Wiem, że zadanie nie łatwe :zeby_na: ale mam nadzieję, że dacie rade:ok: czekam do końca tygodnia w sobote wyniki :)) powodzenia!:heej_na:

 

Wezmę udział, najpóźniej w sobotę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Jak ta rzecz dostała się w moje ręce?(czy sobie kupiłam sama,czy dostałam itd)

Sąd,9 kielichów,3 denarów,Królowa mieczy -dostałaś od kobiety z rodziny lub ona pomogła Ci ja kupić.

2.Co to za ubiór:) 6 kielichów -jest to sukienka.

3.Jakie wrażenie robię ja w tej rzeczy?Rydwan,Wisielec,2 mieczy,Paz denarów- początkowo Ci się nie podobała, zastanawiałaś sie co zrobić,ale jednka zaakceptowałaś,a wyglądasz super.

4.Jak wygląda ta rzecz?(chodzi tutaj o kolorystykę...czy ciemna czarna,czy może kolory żywe,czy jest to coś krótkiego czy długiego).Diabeł,Wisielec,Świat - jest to coś długiego,kolory żywe i wyglądac będziesz w tym seksownie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze ja szybciutko:

 

1. Jak dostała się w Twoje ręce: rycerz mieczy, 8 mieczy, 9 kielichów - sama miałas potrzebę kupić tę rzecz, długo chodziłaś, szukałaś i wypatrywałaś ją, w końcu ją znalazłaś, taką, jakaCi się spodobałai kupiłas ją sama, lub też poprosiłaś kogoś o kupno jej dla Ciebie; główna inicjatywa zakupu wyszła jednak od Ciebie

 

2. Co to za ubiór: 6 kielichów, as mieczy, 6 mieczy - jest to sukienka lub kostium ze spódnicą, wydaje mi się, że jest to coś oficjalnego, eleganckiego, jak ubiór do pracy w biurze lub na ważny egzamin (jak matura)

 

3. Jakie wrażenie sprawiasz w tej rzeczy: 8 kielichów, 9 kielichów, rycerz kielichów - oj zdecydowanie atrakcyjnie w tym wygladasz i mężczyźni zwracają na Ciebie uwagę. Jednocześnie przez ubiór sprawiasz wrażenie nieco zdystansowanej, takiej nieco chłodnej, ale jednocześnie powalasz seksapilem ;)

 

4. Jak wygląda ta rzecz: paź pałeczek, śmierć, as mieczy - jest dwukolorowa, odcienie klasyczne - biel i czerń, szarości, ewentualnie trochę czerwieni; nie jest zbytnio zabudowana, odsłania nieco ciała - jesli to faktycznie spódnica, to nie sięga poniżej kolan, raczej kończy się wyżej, masz też chyba dość odsłonięty dekolt.

 

Nie umiałam się zbytnio wczuć w sprawę, także na zbyt wiele nie liczę :/

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

1. Jak ta rzecz dostała się w moje ręce? (czy sobie kupiłam sama czy może dostałam itd)2 Buław Król Buław Kapłanka - byłas chyba w towarzystwie dwóch osób faceta i przyjaciółki i chyba ten facet to kupił

2. Co to za ubiór?:)Wieża Paź Denarów 6 Mieczy - to coś długiego, kosztownego, jakaś tunika lub sukienka, w każdym razie coś kobiecego

3. Jakie wrażenie robie ja w tej rzeczy?Cesarzowa 10 Kielichów, 4 Kielichów - wyglądasz kobieco, rewelacyjnie, cudownie, w ogóle super!!

4. Jak wygląda ta rzecz? (chodzi tutaj o kolorystyke... czy ciemna czarna, czy moze kolory żywe, czy jest to coś krótkiego czy długiego) Pustelnik Królowa Kielichów Świat - jest to rzecz kolorach czerni i odcieni niebieskiego/granatu, długa, kobieca, modna, w stylu romantycznym, raczej obcisła niż szeroka

 

Czy to jest sukienka na studniówkę?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po przerwie wracam ja:

cytując po części :czytaj:

1. Jak ta rzecz dostała się w moje ręce? Kapłanka, 8 buław, 9 buław tu wydaje mi się, że miałaś na nią ochotę, ale jeszcze nie mogłaś kupić- więc ktoś Ci pomógł, dołożył może pieniążki. Więc to był po części Twój zakup, a po części prezent.

2. Co to za ubiór?:)Król pentakli, Moc sukienka, jakaś "wyjściowa", elegancka [no ew. płaszcz]:zeby_na:

3. Jakie wrażenie robie ja w tej rzeczy? Rycerz kielichów ooo, bardzo dobre. Bardzo podobasz się ludziom w tym ubraniu, odbierają Cię w tym bardzo kobieco, zmysłowo i ... sexownie.

4. Jak wygląda ta rzecz? Król kielichów, Mag jest w jasnych kolorach, nie jest to czarny- bliżej niebieskiego/fioletu, ew. czerwona. Wydaje mi się, że jest to długa sukienka, może nawet do ziemii.

 

Ogólnie niezmiernie podoba Ci się to ubranie, czujesz się w niej jak królowa/ gwiazda.:_kwadr:

 

Typuję sylwestrową kreację :winko:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Jak ta rzecz dostała się w moje ręce? IV Różdżek, Świat, VI Mieczy

Dostałaś ją od kogoś kto przyjechał z odległego miasta lub z zagranicy

 

2. Co to za ubiór?:)VII Pentakli, Koło Fortuny, Kochankowie

kapelusz lub coś na głowę

 

3. Jakie wrażenie robie ja w tej rzeczy? V IV III Mieczy (tasowałem tailę przez ponad 5 min : O )

Dodaje Ci powagi. Dla niektórych możesz wyglądać dziwnie w tym ubiorze.

 

4. Jak wygląda ta rzecz? VII Pentakli, Pustelnik, Koło Fortuny

Raczej obojętne barwy, odcienie szarości.. Rozmiar jest w sam raz lub bardzo delikatnie za duży.

Edytowane przez Ush
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie wszystkim dziękuję:))) i dostaniecie punkciki :))

 

1. Jak ta rzecz dostała się w moje ręce? (czy sobie kupiłam sama czy może dostałam itd) Bylam z mama na zakupach i to ona mi ją kupiła:)

2. Co to za ubiór?:) jest to sukienka:))

3. Jakie wrażenie robie ja w tej rzeczy? no podobno wyglądam seksi:D

4. Jak wygląda ta rzecz? (chodzi tutaj o kolorystyke... czy ciemna czarna, czy moze kolory żywe, czy jest to coś krótkiego czy długiego) jest to sukienka z dekoltem :) czerwona mocno czerwona :)) krotka przed kolana:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Jak ta rzecz dostała się w moje ręce?(czy sobie kupiłam sama,czy dostałam itd)

Sąd,9 kielichów,3 denarów,Królowa mieczy -dostałaś od kobiety z rodziny lub ona pomogła Ci ja kupić. idealnie trafione

2.Co to za ubiór:) 6 kielichów -jest to sukienka.

3.Jakie wrażenie robię ja w tej rzeczy?Rydwan,Wisielec,2 mieczy,Paz denarów- początkowo Ci się nie podobała, zastanawiałaś sie co zrobić,ale jednka zaakceptowałaś,a wyglądasz super.

4.Jak wygląda ta rzecz?(chodzi tutaj o kolorystykę...czy ciemna czarna,czy może kolory żywe,czy jest to coś krótkiego czy długiego).Diabeł,Wisielec,Świat - jest to coś długiego,kolory żywe i wyglądac będziesz w tym seksownie,

 

 

1. Jak dostała się w Twoje ręce: rycerz mieczy, 8 mieczy, 9 kielichów - sama miałas potrzebę kupić tę rzecz, długo chodziłaś, szukałaś i wypatrywałaś ją, w końcu ją znalazłaś, taką, jakaCi się spodobałai kupiłas ją sama, lub też poprosiłaś kogoś o kupno jej dla Ciebie; główna inicjatywa zakupu wyszła jednak od Ciebie

 

2. Co to za ubiór: 6 kielichów, as mieczy, 6 mieczy - jest to sukienka lub kostium ze spódnicą, wydaje mi się, że jest to coś oficjalnego, eleganckiego, jak ubiór do pracy w biurze lub na ważny egzamin (jak matura) juz nie moge o tym slyszec:D:D

 

3. Jakie wrażenie sprawiasz w tej rzeczy: 8 kielichów, 9 kielichów, rycerz kielichów - oj zdecydowanie atrakcyjnie w tym wygladasz i mężczyźni zwracają na Ciebie uwagę. Jednocześnie przez ubiór sprawiasz wrażenie nieco zdystansowanej, takiej nieco chłodnej, ale jednocześnie powalasz seksapilem ;)

 

4. Jak wygląda ta rzecz: paź pałeczek, śmierć, as mieczy - jest dwukolorowa, odcienie klasyczne - biel i czerń, szarości, ewentualnie trochę czerwieni; nie jest zbytnio zabudowana, odsłania nieco ciała - jesli to faktycznie spódnica, to nie sięga poniżej kolan, raczej kończy się wyżej, masz też chyba dość odsłonięty dekolt. super trafione

 

 

 

1. Jak ta rzecz dostała się w moje ręce? (czy sobie kupiłam sama czy może dostałam itd)2 Buław Król Buław Kapłanka - byłas chyba w towarzystwie dwóch osób faceta i przyjaciółki i chyba ten facet to kupił

2. Co to za ubiór?:) Wieża Paź Denarów 6 Mieczy - to coś długiego, kosztownego, jakaś tunika lub sukienka, w każdym razie coś kobiecego

3. Jakie wrażenie robie ja w tej rzeczy?Cesarzowa 10 Kielichów, 4 Kielichów - wyglądasz kobieco, rewelacyjnie, cudownie, w ogóle super!!

4. Jak wygląda ta rzecz? (chodzi tutaj o kolorystyke... czy ciemna czarna, czy moze kolory żywe, czy jest to coś krótkiego czy długiego) Pustelnik Królowa Kielichów Świat - jest to rzecz kolorach czerni i odcieni niebieskiego/granatu, długa, kobieca, modna, w stylu romantycznym, raczej obcisła niż szeroka

 

 

1. Jak ta rzecz dostała się w moje ręce? Kapłanka, 8 buław, 9 buław tu wydaje mi się, że miałaś na nią ochotę, ale jeszcze nie mogłaś kupić- więc ktoś Ci pomógł, dołożył może pieniążki. Więc to był po części Twój zakup, a po części prezent.

2. Co to za ubiór?:) Król pentakli, Moc sukienka, jakaś "wyjściowa", elegancka [no ew. płaszcz]

3. Jakie wrażenie robie ja w tej rzeczy? Rycerz kielichów ooo, bardzo dobre. Bardzo podobasz się ludziom w tym ubraniu, odbierają Cię w tym bardzo kobieco, zmysłowo i ... sexownie.

4. Jak wygląda ta rzecz? Król kielichów, Mag jest w jasnych kolorach, nie jest to czarny- bliżej niebieskiego/fioletu, ew. czerwona. Wydaje mi się, że jest to długa sukienka, może nawet do ziemii.

 

 

 

1.Jak ta rzecz dostała się w moje ręce? IV Różdżek, Świat, VI Mieczy

Dostałaś ją od kogoś kto przyjechał z odległego miasta lub z zagranicy

 

2. Co to za ubiór?:) VII Pentakli, Koło Fortuny, Kochankowie

kapelusz lub coś na głowę

 

3. Jakie wrażenie robie ja w tej rzeczy? V IV III Mieczy (tasowałem tailę przez ponad 5 min : O )

Dodaje Ci powagi. Dla niektórych możesz wyglądać dziwnie w tym ubiorze.

 

4. Jak wygląda ta rzecz? VII Pentakli, Pustelnik, Koło Fortuny

Raczej obojętne barwy, odcienie szarości.. Rozmiar jest w sam raz lub bardzo delikatnie za duży.

 

 

 

wszystkim wam swietnie poszlo!! milo sie dowiedziec ze wygladam sexy:D:D i w ogole:D

co do koloru jest to kolor czerwony bardzo rzucajacy sie w oczy a tutaj widzę że sie pojjawial u was czesto pustelnik:) wiec cos jest na rzeczy!!

wszystkim wam ladnie poszlo ale najbardziej podobala mi sie wypowiedz ANEZ bo trafila ze mama mi ja kupila super:D

i FairyWitch na serio ladna interpretacja !!!

kloto tez Ci ladnie poszlo:))

Edytowane przez h20kas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super :D

 

To ciekawe- bo u mnie wszystkie postacie miały dłuuugie do ziemii stroje. A nie było żadnego mieczyka :)

 

Ale dziękuję pięknie za ćwiczenie :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...