Skocz do zawartości

Prośba o wróżbę dla osób wróżących.


Gość trotkaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość trotkaaa

Bardzo proszę o wrożbę dotyczącą pracy.Dzisiaj moja pani dyrektor przekazała nam złe wieści. Jutro zapadnie decyzja, czy nawet od stycznia stracę pracę. Pracuję w przedszkolnej kuchni i burmistrz chce ją zamknąć i wprowadzić cattering. To ma objąć 4 placówki. Dyrektorka powiedziała,że jutro jadą protestować w tej sprawie do Urzędu Miasta. Proszę Was, jak to dalej się potoczy? CZy zostanę bez pracy? Lucyna 29 10 1975

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

Spróbuję postawić karty, ale ostrzegam, że zmęczona jestem, więc nie wiem jaki będzie tego efekt...

Postaram się bardzo skupić jeśli sprawa tyczy jutra :)

 

Bez nerwów się nie obejdzie niestety...

Będzie trochę niepewności i strachu...

 

Protesty opóźnią podejmowanie decyzji. Pracę widzę u Ciebie w grudniu, styczniu, a w lutym możliwe zmiany albo zmiana stanowiska, albo zmiana na inną.

 

Pozdrawiam ciepło i daj proszę znać :usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość trotkaaa

Dziękuję Daffne. No dobrze Ci wychodzi , bo ich obowiązuje 3 miesięczny okres wypowiedzenia. Tak bardzo chciałabym tu zostać, ale jak zlikwidują kuchnię to nie będzie dla mnie pracy ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość trotkaaa

Witaj Daffne. Najpóźniej w marcu mam otrzymać wypowiedzenie. Masakra!!! Gdzie ja pójdę teraz do pracy ;(( ? Krok do przodu i dwa kroki do tyłu ;(((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Witaj Daffne. Najpóźniej w marcu mam otrzymać wypowiedzenie. Masakra!!! Gdzie ja pójdę teraz do pracy ;(( ? Krok do przodu i dwa kroki do tyłu ;(((

 

czyli jednak...:/ szczerze mówiąc wolałam by się karty w tym przypadku nie sprawdziły...

Ale jak już wiesz...rozglądaj się...pytaj w okolicznych miejscach...jak mówią, kto szuka ten znajduje :))) Czego Ci życzę i głowa do góry Kochana bo może się okazać, że lepiej trafisz :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość trotkaaa

Kochana Daffne, w mojej miejscowości przeważa przemysł ciężki, praca jak jest to dla facetów. Dla kobiet jest bardzo mały wybór i tylko za najniższe wynagrodzenie. Burmistrz dzisiaj poinformował dyrektorki ale jeszcze tego nie podpisał. P. dyrektor powiedziała, że jeśli podpiszą to dostaniemy wypowiedzenie najprawdopodobniej w marcu. Daffne, czy jest możliwość , żeby rodzice coś wskórali? To dotyczy ponad 500 rodzin-mam na myśli większe koszty wyżywienia i cattering. Chemy pójśc pikietować w tej sprawie pod budynek urzędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...