Skocz do zawartości

prośba o postawienie kart do Goya


madzia4004

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Cię Goya

mam jedno pytanie

napisz prosze jaka czeka mnie przyszłość z marcinem-7.6.1974

magda-5.4.1978

chodzi oczywiście o to jak nam się ułoży lub nie ułoży czy będziemy razem? jak długo?

i co tak na prawde on do mnie czuje

 

pozdrawiam i dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu, a Ty jak w piosence Villas:

Powiedz mamo czy wreszcie wyjdę za mąż, ciągle PYTAM I PYTAM O TO SAMO

http://www.ezoforum.pl/powroz%EA/53178-ch%EAtnie-powroz%EA-8.html#post439200

http://www.ezoforum.pl/powroz%EA/53178-ch%EAtnie-powroz%EA-7.html#post444039

http://www.ezoforum.pl/zwiazki-karmiczne/41780-ch%EAtnie-sprawdz%EA-karm%EA-lub-relacj%EA.html#post461686

 

Napisał Ci Tajemniczy zwięźle i na temat. Czy coś się zmieniło od tego czasu?

A pytać wszystkich po kolei i co chwila?

Bez sensu...

Bo nie ma potrzeby....

No i sprawiasz wrażenie, że szukasz czegoś...najbardziej Cię satysfakcjonującego....:_dobani::paluszkiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda.

Wy przestańcie wojować, kłócić się i zadręczać, bo nie ma potrzeby.

I psuje Wasze relacje.

On patrzy na życie trochę inaczej niż Ty, nie przymuszaj go do niczego.

Ciesz się życiem.

Przed Wami jakaś duża zmiana, która wiele między Wami wyjaśni.

Nie pytaj jaka, bo nie wiem:bezradny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Ci Goya :)

jednakże nie napisałaś co do mnie czuje ani czy będziemy ze sobą (mam na myśli oczywiście "na zawsze" nie na miesiąc czy dwa ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda.

Jeśli oczekujesz takich odpowiedzi, to lepiej weź kilka kamyków, napisz na nich permanentnym flamastrem "tak" i "nie" i losuj zadając pytanie. Sprawdzalność będzie dokładnie taka sama jak wtedy, kiedy zadajesz takie pytanie komukolwiek zajmującemu się dywinacją, a ta osoba udzieli Ci "wiążącej" odpowiedzi.

Masz dziwne podejście do życia. Wierzysz, że każdy dzień człowieka jest "odgórnie" zapisany, opisany z detalami i nie istnieje coś takiego jak ludzka wolna wola.

Takie życie byłoby czymś paskudnym i przerażającym.

A ten, kto mógłby te detale odczytać byłby najbogatszym człowiekiem na świecie...

Albo... by go zabili....

Szkoda, że nie zadałaś sobie trudu by przeczytać moje zasady próśb o wróżbę (patrz na kolorowy tekst pod moim postem).

Wyjaśniam tam jak widzę Tarota i cały proces dywinacji...

Może to by Ci cokolwiek rozjaśniło w temacie....

Wciaż nie jest za późno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znałam kiedyś pewną wróżkę , byłam u niej pierwszy raz mając około 17 lat , postawiła mi karty i przepowiedziała kilkanaście lat do przodu ze rozstane sie z chłopakiem , o przyszłym mężu o dziecku rozwodzie rodzicach teściach o kilkunastu sprawach praktycznie ze szczegółami powiedziała dokładną droge do mojego przyszłego domu nawet jaki będzie jego numer jakie drzewa tam rosną i jaki kształt działki.

Mase na prawde mase rzeczy-wszystko się sprawdziło-to złe i dobre nie dziw sie wiec ze tak myślę - szkoda ze ona juz nie żyje ...

dziekuje ci goju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...