Skocz do zawartości

Choroba weneryczna


aniusia206

Rekomendowane odpowiedzi

Dowiedziałam się wczoraj, że mój chłopak zataił, iż miał chorobę weneryczną, o której nie wiedziałam. Nie wiem, czy nadal na nią jest chory. Jesteśmy ze sobą ponad rok i wiele razy pytałam go o jego zdrowie i przebyte choroby, bo dziwiło mnie, że bardzo często chorował już na początku naszej znajomości. O jednej chorobie powiedział mi dopiero jesienią tego roku, a chorował już od zeszłej zimy. Jestem w szoku. Gdy dowiedziałam się o tym przypadkiem, najpierw rozpłakałam się, a teraz sama nie wiem, co myśleć. Mam mętlik w głowie. On często mi czegoś nie dopowiada, nie chce mówić. Myślałam, że jest osobą zamkniętą w sobie, ale to co dowiedziałam się, to jakaś przesada. Nawet nie wiem, jakie zadać pyt., może takie: co mam zrobić z tą informacją, dlaczego on to zataił, jak mam postąpić? On Tomasz ur. 30 VII 1984 r. Pyt. Anna ur. 15 IV 1987 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, nie denerwuj się, tylko przebadaj.

Chłopaka trzeba było od razu zapytać czy JEST chory, bo to że był nie ma takiego znaczenia.

Mógł się wstydzić tego, bać ,że go zostawisz (zakładając, że został wyleczony i to już jest historia...)

....................................................................

Przyszło Wam żyć w ... specyficznych czasach...

W USA jest np obyczaj, że ludzie regularnie badają się i noszą ze sobą wyniki.

Bo nie jest jedynie czymś w dobrym stylu a prawie normą (przynajmniej w "światlejszych środowiskach) - okazywanie ich sobie przed uprawianiem seksu...

Współczuję Ci stresu.

Ale nerwy nie pomogą....

Badania a potem zadecydujesz na ile ważny jest ten związek, czy jego zachowanie w tej materii ma znaczący wpływ na Wasze wzajemne relacje i podejmiesz jakąś decyzję...

Ufam, że zwierzyłaś się ze swojego problemu tutaj - przekonana, że mimo anonimowości dostaniesz szczere wsparcie.

Bo poza tym, to NIE JEST kwestia ... dla...wróżek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...