Skocz do zawartości

Prosze o interpretacje snu


Sylvia30

Rekomendowane odpowiedzi

Spotykam sie z młodszym od siebie mężczyzna...mam o bawy co powie jego mama na ten związek. On ma 25 lat a ja jestem kilka lat starsz.

Dzis mialam sen ...kiedy u niego bylam , przyjechala do niego mama ...nie bylo by w tym nic nadzwyczajnego ..gdyby nie to ze przywitala mnie jak dobra kolezanke...i byłam pod wpływem alkoholu...nie wiem jakim sposobem ale nagle lezala na łózku bez bluzki...i zauwazylam ze nie ma jednej piersi...Niw mam pojecia co to moze znaczyc...prosze o pomoc... w rozwiazaniu tej zagadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potraktowanie jak dobrego znajomego w tym przypadku oznacza Twoje pragnienia, natomiast brak jej bluzki - jest pewnego rodzaju wejściem "w szczegóły", kiedy się okaże, że posiadasz jakieś niedostatki (brak piersi), chodzi o wiek. Pierwsza część snu to Twoje oczekiwania, druga - Twoje obawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do śniącej. Skoro przywitała Cię jak dobrą koleżankę - masz wrażenie, że w realu trochę matkujesz swojemu partnerowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do śniącej. Skoro przywitała Cię jak dobrą koleżankę - masz wrażenie, że w realu trochę matkujesz swojemu partnerowi?

Witam. wrecz przeciwnie...to ja czuje sie przy ,nim jak mała dziewczynka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...