Skocz do zawartości

Syla3- Uprzejmie proszę o wróżbę


fifinka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Ja, Emilia (25.12.1979), on, Krzysztof (08.02.1991) tworzymy związek od jakiegoś czasu ale czy ten mężczyzna jest mi przeznaczony, czy mam z nim iśc przez życie?

 

On zapewnia,że jego zamiary są stałe i prawdziwe, ja mam wątpliwości związane z moimi kontaktami z mężczyznami w przeszłości. Ja jestem uprzedzona :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

Kochana tak na wszelki wypadek zapoznaj się z regulaminem forum...

7. Osoba wróżąca podejmuje się wróżby bezpłatnie w ramach swojego wolnego czasu. Jeśli nie podejmie się wróżby niedozwolone jest:

a) podbijanie tematów

Podbijanie tematu jak widzisz jest niezgodne z regulaminem...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ty dobrze napisałas jego datę?

z przełozenia Diabeł , wiec zwiazek oparty na kontaktach fizycznych i namietnosci.

ty w sercu masz Króla denarów i twoje mysli jeszcze biegna w strone przeszłosci.Własciwie jestes rozczarowana pomimo , że karta siły mówi o namietnosci jakz kierujesz w stronę tego chłopaka.

on własciwe to co wnosi do waszego partnerstwa jest karta 8 mieczy czyli tak jakby nie widzi wyjscia z tej sytuacji i sie zaplatał w to wszystko .w sercu ma Wisielca , utkniecie w martwym punkcie i w głowie Umiarkowanie czyli nie jest taki pewny tego co robi , jest rzej rozdarty , ale chce równowahii i jak narazie ja bym powiedziała , , ze karta 4 mieczy by mówiła niech narazie tak bedzie .to niby jest stabilnie , ale jestescie odizolowani od siebie.Podstawa związku jest As mieczy czyli kierowanie sie logika i rozumem i to karta dystansu i w razie czego przecina układ.

ten Diabeł moze was do siebie ciagnac pomimo twoich obaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...