Skocz do zawartości

Przeklęcie rodziny, proszę o pomoc, sugestie


bartek77

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam na wstępie że nie chodzi o moją rodzinę.

Chodzi o powiązania w rodzinie mojej dziewczyny

Aneta to siostra mojej dziewczyny której dzieci zostały przeklęte aby ciągle chorowały a Anka to bratowa która przeklła jej dzieci .

Anka jest bardzo konfliktowa i kiedyś powiedziała : cytat: życzę Ci , by Twoje dzieci chorowały. Aneta (siostra mojej dziewczyny) wtedy jeszcze dzieci nie miała. Ktoś by powiedział wiele osób tak mówi.Możliwe.

We wrześniu 2008 r. najstarszy syn (6 lat) miał problemy ze słuchem i groziła mu głuchota. Był dwukrotnie operowany i jak na razie jest ok.

Dziś stwierdzono cukrzyce u jej najmłodszego syna.

Dziwne jest jeszcze jedno. Aneta zawsze była zdrową, silną kobietą a od jakiegoś czasu ma problemy neurologiczne.

Moja dziewczyny, jak pisałem na forum wcześniej, miewa sny.Wiele z nich się sprawdza i zwiastują najczęściej jakieś nieszczęście. Dwa dni temu miała znowu sen opowiedziała mi w skrócie że to było błoto, tygrys, wie że to był zły sen. Dziś jej córka (9 lat) miała też zły sen ale nie opowiedziała o nim , powiedziała że zły.

Popołudniu okazuje się że syn Anety (siostra) ma cukrzyce.

Moja dziewczyna wierzy w sny, przekleństwa, wizje. Wierzy że to efekt przekleństwa ze strony bratowej (Anka).

 

Czy można jakoś przekleństwo ściągnąć ?? Kogo się radzić?? Księdza??

 

Moja dziewczyna dziś pól dnia płacze bo wie że to przekleństwo i nie wie co zrobić aby nie było jeszcze gorzej.

 

Dziękuje za odpowiedzi, rady, porady.

 

Szczęśliwego Nowego Roku.( choć nie dla Wszystkich tak on się zaczął )

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Bartuk,

 

To co mogę poradzić i co wg mnie jest najbardziej bezpieczene, to tak jak sugerowałeś porada u dochownego.

 

Przekleństwo jest bronią szatana, a przeciwko niemu najlepsza jest szczera modlitwa.

Możecie również zamówić mszę w intencji rodziny.

Poproście o mszę do Dworu Niebieskiego.

Jest to msza za osoby żyjące.

Jest także modlitwa do Dworu Niebieskiego objawiona świętej Lutgardzie: Niebieskie Pastwiska trzecia notka na stronie głównej.

 

I życzę Wam szczęśliwego nowego roku.

Jeżeli uwierzycie w miłość Boga i odnajdziecie Go w szczerej modlitwie, to Jego łaska sprawi, że ten rok będzie dla Was szczęśliwy.

 

Pozdrawiam serdecznie

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedź, właśnie myślałem o księdzu ale czy ktoś może poradzić coś jeszcze??

Jakieś egzorcyzmy, ściąganie klątw, nie wiem sam.

 

Dziękuje za pomoc.

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku,

 

co do egzorcyzmów, to już ksiądz będzie wiedział.

One przeznaczone są do bardzo ciężkich przypadków.

 

Chyba, że mówimy o tzw. egzorcyzmach małych, czyli modlitwach z egzorcyzmem.

Tu nadal odsyłam do księdza.

 

I moja osobista rada: nie szukaj innej drogi, żebyś czegoś gorszego nie ściągnął.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko dopowiem - tutaj jest ważne nastawienie Was wszystkich. Absolutnie niedopuszczalna jest wiara w to, że nieszczęścia, jakie spotykają ich rodzinę, są wynikiem klątwy! A już tym bardziej - że czeka ich jeszcze ciąg dalszy! W ten sposób otwierają się na działanie złego. Sami takim myśleniem zapraszają to, czego się boją.

 

Zwróć również uwagę na psychozę, jaką sami wokół siebie zaczynają budować. "Przekleństwo" dotyczyło dzieci, a tutaj podciągacie już pod jego skutki niedomagania Anety.

 

Co jedynie - to spokój i opanowanie. Rozmowa z księdzem. I wsparcie rodziny, a nie napędzanie "samospełniającej się przepowiedni".

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Bartku,

i ja wtrace swoje "2 grosze".

 

Chcialbym jeszcze zwrocic uwage na fakt samego otwarcia sie na ta "klatwe" (ktora najprawdopodobniej nie jest klatwa). Po pierwsze, zapytaj sie swojej dziewczyny i popros, by ta zapytala sie swojej siostry (wiem, ze to bedzie bardzo nietypowe pytanie, ale trzeba), czy ktokolwiek z was kiedys mial cos wspolnego z klatwami, ogolnie z ezoretyka, takimi rzeczami zakazanymi, czy kiedykolwiek ktos sie w to bawil, czy moze nawet dzieciece przywolywanie duchow?

Kazde takie zdarzenie moglo otworzyc nieistniejaca "brame" do waszego zycia, by jakakolwiek klatwa zadzialala.

 

A w postach powyzej, zauwazyly juz nasze wspaniale forumowiczki, ze wiara w taka klatwe jeszcze bardziej ja umacnia.

 

Tak na marginesie, to pamietam z dziecinstwa historie bialej damy, czy cos, teraz nie nawidze tej godziny, o ktorej pisze tego posta i wiem, ze jezeli pojde do lazienki, to zobacze cos w tym glupim lustrze tylko dlatego, bo sie tego boje, mniejsza o to.

 

 

Pozdrawiam, mikel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedia naprawdę, obaj synowie mają cukrzyce. Dziś babcia chłopców zmierzyła poziom cukru u tego starszego któremu groziła głuchota. Wykazało 230 :( . Nie mówią na razie nic Anecie (matka) aby się całkiem nie załamała.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku,

 

przede wszystkim odrzućcie w swojej świadomości tą klatwę i myśli o niej.

 

Zaufajcie Bogu.

Nie twórzcie niezdrowej atmosfery sekretów.

 

Zacznijcie myśleć konstruktywnie i podchodzcie rzeczowo do tych problemów.

Nie dajcie się zwariować wyobraźni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 2 tygodnie później...

Bartku, ja rowniez powtorze to co moi przed rozmowcy: nie wierzcie w ta klatwe, bo tylko wy i tylko wasza wiara w nia nadaje jej sily

 

Jezeli jednak nie potraficie przesyac o tym myslec oto 2 przepisy jak pozbyc sie klatwy (nie wymislone - dzialaja)

 

Opcja swiecka: wykap przeklete osoby w czarcim zebrze (zielo ostrozenia, 4zl w kazdym zielarski lub na allegro)jezeli woda po kapieli (odczekajcie jakies 20 min) bedzie czyta- nie ma zadnej klatwy, jezeli sa jakies bełty, trudno jestescie przekleci, trzeba sie kapac, az bedzie czysta.

 

Metoda katolicka: poszukaj w necie modlitwy do swietego Judy,to swiety od sytuacji beznadziejnych ale podobno on tez sie takimi sprawami zajmuje ....

 

Ja mialam podobna sytuacje - obie metody zadzialaly.A ze swietym Juda to juz jestesmy kumplami, zalatwil mi duzo trudnych spraw tak wiec polecam :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...