Skocz do zawartości

Portretowo :) HELP


malefica

Rekomendowane odpowiedzi

cesarz..... cesarz......sąd

sprawka.....kochankowie

umiarkowanie....kochankowie

----------------------------------

księżyc

 

 

1) cesarz - doskonale obrazuje, to co było - silny wpływ Ojca na osobowość, oraz to że wzięłam na siebie duży ciężar opieki nad rodziną (zostaliśmy z Tatą sami)

2) cesarz - no mam nadzieję, że taka będę :) zaczęłam właśnie tą fazę

3)sąd - będę bardzo doświadczoną osobą i rozważną, z dużym autorytetem?

4) sprawka - nie mam pojęcia, brak trzeźwego osądu, brak poczucia sprawiedliwości?

5) kochankowie - dużą wagę przywiązuje do uczuć?

6) umiarkowanie - jaka jest moja nadświadomość hmm?

7)kochankowie - też mam kłopot

8) księżyc - ?

 

Jak jestem odbierana na zewnątrz - cesarz, sprawiedliwość, umiarkowanie - silna, władcza, rozważna, ale stonowana

Moje wnętrze - cesarz, kochankowie, kochankowie - hmm? cesarzem jestem nadal, ale mam kłopot ze złą lokacją uczuć, tkwieniem w toksycznych związkach?

Edytowane przez malefica
pomyłka w obliczeniach - księżyc, a nie gwiazda
Odnośnik do komentarza

na dzieciństwo oprócz surowego, silnego może także dość władczego ojca, wpływ miały sprawy urzędowe. brak matki (rozwód rodziców lub "odejście" matki). Bardzo się boisz, że w przyszłości nawet jak stworzysz związek to może on się zakończyć rozwodem, a co gorsza przeraża Cię związek bez miłości.

Uwaga w przyszłości możesz poznać mężczyznę dość podobnego do swojego ojca. Może być walka o władzę, bo Ty także jjesteś silną osobowością. Myślę, że będziesz miała kłopoty związkowe, moze dużo partnerów. Tak jakbys nie została nauczona poprawnej relacji partnerskiej w dzieciństwie i potem beda tego konsekwencje. Na starość bedziesz zajmować się rodziną, ona bedzie w tym okresie najważniejsza.

Baraaaaaaaaadzo silna intuicja, słuchaj jej. Potrafisz obserwowac ludzi i wczuwać się w ich psychikę. Ciężko Cię okłamać.

 

To tak na szybko.

Oczywiście jeśli dobrze policzyłaś swoją Doniczke.

 

Pozdrawiam

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...