Skocz do zawartości

Karmiczny mój i J


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

1. Znaczenie związku; Kochankowie - musimy nauczyć sie dokonywania wyborów, podejmowania decyzji, albo po prostu jesteśmy stworzeni dla siebie

2. Moje karmiczne dziedzictwo; Pustelnik : nauczyłam się spoglądac wgłab siebie, w sobie poszukiwać odpowiedzi na wiele pytań, pokochałam swoja wewnętrzną samotnosc

3. Dziedzictwo karmiczne partnera;Rydwan - on byc moze ciągle zdobywał nowe doswiadczenia, ciągle w ruchu, w podrózy

4. Przeszłość naszego związku;Wisielec relacja była zawieszona, niespełniona, być moze z powodu ciagłych rozstań (Rydwan), a ja dlatego byłam samotna (Pustelnik)

5. Moje obecne zadanie; Wieża - mam to wszystko zmienić, dokonac przewrotu w jego zyciu

6. Zadanie partnera; Głupiec - on ma mi dac coś nowego, nowe życie, nowe podejscie do wielu spraw

7. Ile znaczy dla mnie partner;Słońce - jest kims, kto daje mi energię do działania, kto daje mi ciepło

8. Ile ja znaczę dla partnera;Kapłanka - jestem mu emocjonalnie b.bliska, doskonale sie rozumiemy na tej płaszczyźnie

9. Co mogę zrobić dla związku;Umiarkowanie - nadac mu harmonię i spokój, tak aby mógł się powoli rozwijać

10. Co partner powinien zrobić dla związku;Kapłan - podejsc poważnie i ze zrozumieniem

11. Dokąd prowadzi nasz związek.Siła - do silnej relacji, której nic nie zniszczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Znaczenie związku; Kochankowie - tak, jesteście dla siebie stworzeni

2. Moje karmiczne dziedzictwo; Pustelnik : przeżyłaś swoje, znasz smak samotności

3. Dziedzictwo karmiczne partnera;Rydwan - on ciągle uciekał przed poważnymi relacjami

4. Przeszłość naszego związku;Wisielec - tak, była zawieszona z jego winy

5. Moje obecne zadanie; Wieża - mam to wszystko zmienić, dokonac przewrotu w jego zyciu- dokładnie

6. Zadanie partnera; Głupiec - on ma mi dac coś nowego, nowe życie, nowe podejscie do wielu spraw- też się zgadzam...nowy początek..z Tobą

7. Ile znaczy dla mnie partner;Słońce - jest dla Ciebie radością zycia, piękna karta...

8. Ile ja znaczę dla partnera;Kapłanka - bardzo bliskie połączenie emocjonalne

9. Co mogę zrobić dla związku;Umiarkowanie - nadac mu harmonię i spokój, tak aby mógł się powoli rozwijać- ale też dążyć do stabilizacji....

10. Co partner powinien zrobić dla związku;Kapłan - podejsc rozsądnie, spokojnie, poważnie do tego związku

11. Dokąd prowadzi nasz związek.Siła -będzie różnie, czasami ciężko, ale rezultat piękny..Ty go wiele nauczysz...powodzenia!!! :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

1. Znaczenie związku; Kochankowie

- trafi Was lub już trafiła strzała amora, dzięki którym poczujecie motylki w brzuchu...radość z wspólnego kontaktu :)

 

2. Moje karmiczne dziedzictwo; Pustelnik

- doświadczenia jakie przeszłaś nauczyły Cię, że nie da się unikać, uciekać przed samotnością, zaglądaniem w głąb siebie, obecnie zmieniłaś się, cenisz ten czas by pomyśleć nad sobą, swoim życiem

 

3. Dziedzictwo karmiczne partnera; Rydwan

- partner natomiast może być człowiekiem czynu, działacz, pełen żywotności i energii, a dzięki swoim doświadczeniom może pozytywnie wpłynąć na Twoje życie wzbogacając je, urozmaicając swoją obecnością

 

4. Przeszłość naszego związku; Wisielec

- w przeszłości nie potrafiliście się zgrać, jedno rwało za mocno do przodu i to mógł być Pan, a Ty byłaś tą bardziej bierną, myślącą osobą, która mogła mieć pewne obiekcje, przez co rozmijaliście się w oczekiwaniach i tak się ciągło i ciągło

 

5. Moje obecne zadanie; Wieża

- twoim obecnym zadaniem jest zakończenie tego co czujesz, że powinnaś zakończyć, a potem budować od nowa

 

6. Zadanie partnera; Głupiec

- jego zadaniem jest wprowadzenie do twojego życia świeżości, nowych jakości, ma być bodźcem, mobilizacją do Twojego pobudzenia do działania i pójścia w nowe życie

 

7. Ile znaczy dla mnie partner;Słońce

- i tu się potwierdza pięknie :) Pan jest dla Ciebie słoneczkiem, które opromienia swoją osobą Tobie życie codzienne. Daje Ci powiew świeżości jakiego potrzebujesz, dodaje Ci to siły, energii i tchnie w Ciebie wiele optymizmu :slonko:

 

8. Ile ja znaczę dla partnera;Kapłanka

- jesteś dla niego ważną osobą, ceni Twoją tajemniczość, mądrość oraz troskliwość. Jesteś dla niego mentorką duchową :))) On czuje Twoje wsparcie, docenia rady, przyjaźń i więź jaka się nawiązała dzięki Tobie.

 

9. Co mogę zrobić dla związku;Umiarkowanie

- póki co sprawić by relacje były harmonijne by nie odczuł zbytnio pkt 5, który ewentualnie może nadejść w Twoim życiu.

 

10. Co partner powinien zrobić dla związku;Kapłan

- powinien wykazać zrozumienie dla Twojej sytuacji, mądrość, powinien być dla Ciebie wsparciem, opoką w trudnych chwilach byś czuła, że możesz na niego liczyć i że potrafi dać przyjaźń, której potrzebujesz.

 

11. Dokąd prowadzi nasz związek.Siła

- ooo no do spełnienia, do przeżywania wspólnej namiętności opartej na wzajemnych bardzo silnym przyciąganiu i ciepłym uczuciu, ale także przyjaźni :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Znaczenie związku; Kochankowie

ten związek ma Was wiele nauczyc, ale zdecydowanie jesteście dla siebie stworzeni:)

 

2. Moje karmiczne dziedzictwo; Pustelnik

nauczyłaś się pracowac nad swoim wnętrzem, byc w samotności i zdobyłaś dużo mądrości

 

3. Dziedzictwo karmiczne partnera; Rydwan

on z kolei był bardzo aktywny, szukający i działający, nie umiał usiedziec w miejscu i trwac w jednej relacji

 

4. Przeszłość naszego związku; Wisielec

związek był zawieszony, nie potrafiliście do siebie emocjonalnie dotrzec

 

5. Moje obecne zadanie; Wieża

wszystko zmienic, zakończyc stare i zacząc budowac nowe

 

6. Zadanie partnera; Głupiec

jego zadaniem jest znaleźc w sobie "świeżośc" i wnieśc nową energię do relacji

 

7. Ile znaczy dla mnie partner;Słońce

bardzo dużo:) daje Ci energię do życia i działania:)

 

8. Ile ja znaczę dla partnera;Kapłanka

podziwia Twoją wiedzę i wie, że może na Tobie zawsze polegac. pociąga go Twój intelekt i tajemniczośc

 

9. Co mogę zrobić dla związku;Umiarkowanie

wprowadzic harmonię i spokój

 

10. Co partner powinien zrobić dla związku;Kapłan

powinien byc Twoim oparciem i trochę się wyciszyc, zajrzec w głąb siebie i popracowac nad sferą duchową

 

11. Dokąd prowadzi nasz związek.Siła

moim zdaniem prowadzi do pozytywnego działania na siebie i uzupełniania się:)generalnie bardzo pozytywnie:)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Znaczenie związku:Kochankowie-związek pozwala Wam dorosnąć uczuciowo i emocjonalnie i podejśc do niego z odpowiedzialnością poprzez podejmowanie zdecydowanych decyzji.

2.Moje karmiczne dziedzictwo;Pustelnik -umiejetność bycia ze sobą sam na sam,zajrzenia wgłąb siebie przed dalszą drogą życia.

3.Dziedzictwo karmiczne partnera ;Rydwan-znalezienie celu zycia i miłości,która będzie dla niego portem w którym zatrzyma się na stałe.

4.Przeszłość naszego związku;Wisielec -relacje były zawieszone,potrzeba było czasu żeby przekonać się co oprócz materii jest niezbędne do życia.

5.Moje obecne zadanie;Wieża - zbudowanie czegoś stabilnego i stałego i perspektywicznego.

6.Zadanie partnera;Głupiec -stawić czoła trudnościom,zejść z obłoków na ziemie.

7.Ile znaczy dla mnie partner;Słońce -jest Twoją siłą napędową do życia.

8.Ile ja znaczę dla partnera;Kapłanka-jesteś kobietą na którą może zawsze liczyć,która potrafi wysłuchać,pomóc i dać z siebie tyle ile może.

9.Co mogę zrobić dla związku;Umiarkowanie-zrównoważyć serce z rozumem.

10.Co partner powinien zrobić dla związku;Kapłan -niech nie okłamuje siebie i innych,spojrzeć prawdzie w oczy i postępować zgodnie z tradycją.

11.Dokąd prowadzi nasz związek;Siła -do intensywnej burzliwej miłości,która może trwać długie lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Maestro

Moja mała weryfikacja:)))

 

 

1. Znaczenie związku; Kochankowie - musimy nauczyć sie dokonywania wyborów, podejmowania decyzji, albo po prostu jesteśmy stworzeni dla siebie

 

oboje byliśmy w związkach, ale jednocześnie blisko siebie - mentalnie

 

2. Moje karmiczne dziedzictwo; Pustelnik : nauczyłam się spoglądac wgłab siebie, w sobie poszukiwać odpowiedzi na wiele pytań, pokochałam swoja wewnętrzną samotnosc

 

nauczyłam się żyć zgodnie z tym, co dyktuje mi wnętrze

 

3. Dziedzictwo karmiczne partnera;Rydwan - on byc moze ciągle zdobywał nowe doswiadczenia, ciągle w ruchu, w podrózy

 

on b.wrażliwy, za dużo błędów popełniał, nie patrzył na moje emocje i moje uczucia

 

4. Przeszłość naszego związku;Wisielec relacja była zawieszona, niespełniona, być moze z powodu ciagłych rozstań (Rydwan), a ja dlatego byłam samotna (Pustelnik)

 

on trochę wywrócił moje zycie, ale jednocześnie zaczęłam inaczej na nie spoglądać

 

5. Moje obecne zadanie; Wieża - mam to wszystko zmienić, dokonac przewrotu w jego zyciu

 

zburzyłam wszystko jednym ruchem i...............uspokoiłam emocje....

 

6. Zadanie partnera; Głupiec - on ma mi dac coś nowego, nowe życie, nowe podejscie do wielu spraw

 

 

chyba miał się idiotycznie zachować, zeby doszło do kumulacji energii karty Wieża...

 

 

7. Ile znaczy dla mnie partner;Słońce - jest kims, kto daje mi energię do działania, kto daje mi ciepło

 

 

dawał mi też radosć czasem, lubiłam go i wiem, że jak się kiedyś spotkamy przypadkowo, to nie odwrócę głowy...

 

8. Ile ja znaczę dla partnera;Kapłanka - jestem mu emocjonalnie b.bliska, doskonale sie rozumiemy na tej płaszczyźnie

 

 

wiem, że byłam dla niego terapeutką, wsparciem, przyjaciółką

 

 

9. Co mogę zrobić dla związku;Umiarkowanie - nadac mu harmonię i spokój, tak aby mógł się powoli rozwijać

 

 

tu być może ten zastój jest potrzebny nam obojgu..

 

 

10. Co partner powinien zrobić dla związku;Kapłan - podejsc poważnie i ze zrozumieniem

11. Dokąd prowadzi nasz związek.Siła - do silnej relacji, której nic nie zniszczy

 

 

być może jak dojrzeje, to będzie dobrze, tu nic nie mogę więcej powiedzieć, w każdym razie wiem, czuję to, że i tak się kiedyś spotkamy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Dzięki Ci Kochana za weryfikacje karmicznego :poklon:

 

Ja co jakiś czas wracam do tych rozkładów i je analizuję i doszłam do wniosku, że są naprawdę prawdziwe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Ja co jakiś czas wracam do tych rozkładów i je analizuję i doszłam do wniosku, że są naprawdę prawdziwe:)

 

a ja też analizuje swoje stare, czasem mnie zaskakuje trafność kart :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...