Skocz do zawartości

Prośba do Daffne


STUBETKA

Rekomendowane odpowiedzi

Daffne mam prośbe jestem świeżo po rozstaniu,samotność bardzo mi doskwiera,czy w moim życiu pojawi się jeszcze ktoś uczciwy,uczuciowy,marzy mi się związek z miłości,pełen namiętności,zakochania.Czy ktoś taki pojawi się w moim życiu?Barbara 03.12.1967r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

Witaj Stubetko :)

 

Obecnie w życiu jest obok Ciebie wielu ludzi, zawsze znajdzie się ktoś, z kim będzie można wyjść gdzieś, a może nawet wyjechać na wycieczkę, tak więc samotność Ci nie grozi. Jesteś osobą towarzyską, która łatwo potrafi zjednywać sobie ludzi i lubi przyjemnie spędzać czas :)

Pytasz o miłość, związek namiętny...:)

Powiem Ci, że taki przyjdzie i będziesz czuła, że to ta miłość :)

Być może w przeszłości był ktoś ważny już w Twoim życiu, ktoś taki jeszcze na Ciebie czeka...:)

Tylko cierpliwości :przytul:

 

Pozdrawiam :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana Daffne,to wszystko prawda,jestem typowym zodiakalnym strzelcem,mam wielu przyjaciół,znajomych i pełno wokół mnie życzliwych ludzi,lubię się bawić i wesoło spędzać czas,ludzie mnie lubią i lgną do mnie,mam bliskich,rodzinę,nawet mamę i tatę jeszcze mam za co jestem Bogu bardzo wdzięczna i za tą moją wielką miłość,która sobie poszła też dziękuje i jestem wdzięczna bo chociaż była trudna to pamiętam tylko te piękne chwile.Na dzień dzisiejszy to naprawdę brakuje mi tylko tej najbliższej osoby,ukochanego mężczyzny,ale skoro mówisz,że się pojawi to Ci wierzę i poczekam,czy cierpliwie nie wiem,bo jestem w gorącej wodzie kąpana,ale zdaje się,że nie mam wyjścia,podobno cierpliwość to moja słaba strona i los będzie mnie w tym ćwiczył,aż się tego nauczę.Dziękuje za poświęcony mi czas.Serdecznie pozdrawiam:)Basia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...