Skocz do zawartości

Kto potrzebuje wróżb?


tube8

Rekomendowane odpowiedzi

he he he

 

A któż potrafi? hę? Ileż to razy pytamy o radę? Najpierw rodziców, potem przyjaciół, czy ludzi którzy są dla nas autorytetem...

 

czasami pytamy obcych, bo z boku inaczej pewne rzeczy widzą. Czasami ludzie pytają kart, gwiazd, symboli, bogów itd. Jednak nie zawsze traktują odpowiedzi jako wyrocznie. Może traktuja jak dobrą (lub złą) radę, drogowskaz. Ale mimo to nadal żyja własnym życiem, a nie życiem wskazanym przez wróżbę. Zachowują po prostu kawałek rozumu i tyle.

Niektórzy pytają nałogowo. Ci nie wiadomo po co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MyStErIoUs_WoMaN
...Jednak nie zawsze traktują odpowiedzi jako wyrocznie. Może traktuja jak dobrą (lub złą) radę, drogowskaz. Ale mimo to nadal żyja własnym życiem, a nie życiem wskazanym przez wróżbę. Zachowują po prostu kawałek rozumu i tyle.

Niektórzy pytają nałogowo. Ci nie wiadomo po co...

 

I otoż to, "...nadal żyją własnym życiem, a nie życiem wskazanym przez wróżbę..." czyli, POTRAFIĄ SAMI KIEROWAĆ WŁASNYM ŻYCIEM.:)

Pozdrawiam Serdecznie.:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vampirella
Już nie powiem kto potrzebuje "tube8" :D :D

Krzyś to Krzyś - jedyny w swoim rodzaju, bez niego nie byłoby tu tak samo :)

 

Piosenkę Ci księciunia zostawię :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli uwazacie ze odp na to pytanie jest nieprawidlowa to ja zakwestionujcie

 

W zwiazku z powyzszym

Co Wam do glowy przychodzi?

 

Ktoz potrafi?osoby ktore nawiguja po zyciu kierujac sie wartosciami nie wrozbami mysle ze potrafia

 

Nie wiem ja Wy ale ja nie pytam o rady ani kart ani obcych ani nawet rodzicow czy przyjaciol osoba ktora wie co dla mnie najlepsze jestem ja sam (rodza sie od razu nastepne pytania a skad wiesz ze wlasnie to? Inni widza inna perspektywe moze lepsza zeby doradzic) inni widza to co widza wcale nie lepiej a doradzaja na podstawie wlasnych doswiadczen a czy one sa takie same jak nasze? Poza tym zycie jest moje ja decyduje i wybieram kiedy bede sie o wszystko pytal innych to chyba wyjdzie ze to nie moje zycie tylko kart rodzicow czy przyjaciol

 

a jesli ktos pyta o wrozby ale ich nie slucha to co mu to daje?

 

Watek moge rozwinac w dowolnym kierunku np laczy zatem tutaj osoby poszukujace odp u wrozek cos wspolnego co?

 

 

 

Vampirella nie ma innej opcji albo mnie lubisz albo mnie polubisz wybieraj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli uwazacie ze odp na to pytanie jest nieprawidlowa to ja zakwestionujcie

To że ktoś czasem spyta kogoś (kogokolwiek) o radę, to jeszcze długo nie znaczy, że nie potrafi kierować własnym życiem :) Często spojrzenie na nasz problem przez kogoś innego i wyrażenie jego zdania daje szerszy obraz.

Dalej... to że ktoś szuka sprzyjających okoliczności też jeszcze nie oznacza, że bez tego nie podjąłby decyzji, może po prostu lepiej się czuje wiedząc, że np. robi coś w "lepszym czasie" na to (choćby i psychologicznie to tylko działało).

 

Lex no nie musisz mi nawet mowic od razu widze ze to Ty;))

tak naprawdę wolę inną stronę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 9 miesięcy temu...

Kto potrzebuje wróżb?

Ci ktorzy nie potrafia sami kierowac wlasnym zyciem..

 

zapewne potrafia kierowac nawet moze az za dobrze ,tylko milo wiedziec c oczlowieka czeka w zyciu:-)) moze sie zawsze przygotowac na niespodzianki:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...