Skocz do zawartości

serdeczna prosba o wrozbe:)


Gulia

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj ! Nic dziwnego, ze masz do zrobienia jakies ważne dla Ciebie zadanie. Twoj punkt zwrotny to 9 ,liczba ta powoduje większe otwarcie na świat i innych , bezwarunkowo i bez granic. Możesz mieć w tym okresie potrzebę dzielenia sie wszystkim co posiadasz. Ludzie mogą sie do Ciebie częściej zwracać o poradę- ona zawsze będzie głęboko przemyślana. 9 w1 PZ i ........... z drogi życia daje Ci realizacje na planie intelektualnym. Mówi ona o poszukiwaniu wiedzy , Twojej karierze zawodowej , a także jasnym określeniem Twoich potrzeb wewnętrznych.To doskonałe połączenie do wszelkiej działalności charytatywnej . Ta konfiguracja sprawia , ze Ty mimo wielkich sukcesów jakie masz przed sobą nigdy sie nie zmienisz . Masz w sobie pokorę i świadomość , ze zycie to jeden z etapów Twojej wędrówki i nie ma co sie zachłystywać sukcesami...... to potrzebę działania na rzecz ludzi poprzez umiejętne wykorzystywanie własnej energii. Mam nadzieje tylko , że Twoje zadanie będzie również z pożytkiem dla innych . No to zobaczmy co karty o tym mówią.

Sytuacja obecna pokazuje , ze tak do końca nie jest zadowolona ze swojego życia i z tego co do tej pory robisz , chciałabyś zmiany . Tęsknisz za czymś innym. Możliwe , ze Twoj cel związany jest z jakimś wyjazdem. Przeciw spełnieniu może byc Twoja rodzina , ale również , Twój młody wiek i to ,ze nie jesteś tak do końca gotowa na to. Za spełnieniem przemawia to ,ze Ty chcesz juz troszkę odpocząć od dotychczasowego życia . Jesteś pełna ufności i nadziei , ze się uda i to z pożytkiem nie tylko dla Ciebie. Wynik jest pozytywny . Uda Ci się jeśli Twoj cel jest związany ze sprawami materialnymi . Jeżeli chodzi o sprawy emocjonalne , będziesz miała trudności , ale wcale to nie oznacza , ze nie osiągniesz tego co sobie wymarzyłaś .

Zycze Ci wszystkiego co najlepsze. Pozdrawiam.

Edytowane przez zoska1977
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

dziekuje bardzo za tresciwa analize:)) wszystko sie zgadza, a najbardziej ta czesc rozdarcia-tak to jak najbardziej pozytek dla innych:) jeszcze raz dziekuje za czas:)

Edytowane przez Gulia
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Witam Miriam 1!

Bardzo proszę o wróżbę dotyczącą mojej znajomości z Pawłem. Czy nasza znajomość się ożywi i czy jestem ważna dla niego?

Karina ur. 19.03.1978

Paweł ur.22.04.1977

Z góry dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...