Skocz do zawartości

Wróżba dotycząca związku- bardzo proszę o pomoc.


asys

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Proszę o pomoc, ponieważ czuję, że w moim związku coś się dzieje- nie jest to nic dobrego.

Nie chodzi tu o zdrady..tylko o to, że czuję się jakbym żyła z obcą Osobą. Wraz z Moniką poznałyśmy się 3 lata temu. Jednak od roku jestesmy razem i pracowałyśmy razem w tej samej firmie do października. Następnie awansowałam i przeniesiono mnie do innego sklepu. Od tego momentu wciąż coś jestnie tak, Monika twierdzi że się zmieniłam..Ale ja naparwdę jestem wciaż tą samą osobą. Boję się że dalej, będzie coraz gorzej...Nie chcę Jej stracić i boję się że Ona odejdzie..albo że już się odcieła jakąś grubą warstwą chłodu i lodu, że wcale do niej nie docieram..

 

Czy nadal będziemy razem?

 

Natalia (09.02.1988) i moja Partnerka Monika (29.05.1986r)

 

Dziękuję z góry za poświęcony drogocenny czas..

Pozdrawiam

Natalia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Natalio, karty pokazują, że niestety dojdzie między Wami do rozstania,bo niestety, ale jej nastawienie się nie zmieni. Ciągle będzie wywoływac kłótnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie trzymam kciuki aby nie doszło do rozstania. Niestety, ale karty ewidentnie mówią, że problem leży po jej stronie, bo Twoje intencje są bardzo dobre.

pozdrawiam cieplutko i przesyłam pozytywną energię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Protino dziękuję raz jeszcze...

Mimo to, nasuwa mi się myśl i pytanie: dlaczego mój drugi związek nie przeżył nawet 2 lat...pierwszy z inną Kobietą zakończył się masakrycznie, a z Moniką myślałam że odnajde szczęście i zrozumienie..bo była dla mnie jak Anioł...który teraz się pogubił...

Przepraszam wiem, że nie powinnam w tym miejscu opowiadać o swoim życiu...ale boili mnie fakt, że mimo iż kocham, to i tak zawsze później czuje się oszukana przez "Górę"...

 

Dziękuję raz jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...