Skocz do zawartości

Śmierć młodych osób


ona_p87

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam 3 sny po sobie jednej nocy,w którch zawsze umierała jedna osoba.

 

W pierwszym śnie był postrzelony młody chłopak ok 22lata. Zwłoki znalezine zostały w pomieszczeniu dla krów.Ze względu na to,że zwłoki były już tam jakiś czas a miejsce było bardzo zaludnione spuścili zwłoki do kanałów,które płyneły pod korytażami ( prawdopodobnie) jakiejś szkoły czy internatu. Chłopak został postrzelony przez młoda mafię lub zorganizowanych nie rozsądnych chłopaków.

 

W drugim śnie postrzelony został mój były chłopak,którego nie widziałam już 5 lat. Ale o dziwo wcześniej dzień przed śmiercią siedział spokojnie ze mną przy wielkim stole na jakieś rodzinnej uroczystości. Po uroczystości zamienliśmy kilka zdań na osobności. On był nadzwyczaj spokojny. Rano ktoś mi powiedział,że zaraz skoczy z ok 3 piętra biegłam do góry,żeby go zatrzymać, ale nie zdążyłam i widziałam jak spadł. Na ziemi były zwłoki jego obecnej dziewczyny,ale w ciągu dalszego snu wciąż mówiono, że to on nieżyje.Jego dziewczyna robiła mi wyżuty,że to przez moja rozmowę z nim on się zabił,ale tak nie było.

 

W trzecim śnie ja miałam zabić obcego faceta, ale on mnie postrzelił. Nie umarłam. Zostałam lekko porażona prądem. Mafia chciała dokończyć moje zabicie, jednak darowali mi życie.

 

Niech ktoś mi powie czemu tyle śmierci jednej nocy? Jestem w ciąży za 2 tyg rodzę chcę wiedzieć co to oznacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...