Skocz do zawartości

kto może mi poradzić jaki talizman powinnam kupić?


madzia4004

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko do specjalistów którzy tu się udzielają,widzę ze macie sporą wiedzę

myślałam kupić talizman anielski , ale troszkę dziś poczytałam i nie wiem czy to odpowiedni talizman dla mnie ponieważ nie jestem zbyt wierzącą osobą i na pewno nie praktykującą - jestem rozwódką mam syna i mieszkamy z partnerem.

ogólnie chciała bym zeby nam sie ułożyło- jak jest dobrze to na prawde jest nam cudownie uwielbiamy być ze sobą ,ale chyba mamy podobne charaktery i często popadamy w kąflikty

Chciała bym taki talizman hmm no nie wiem jak określić na szczęcie w zyciu? ogólnie nie mam szczęscia mama mówi ze wszystkie kobity w naszej rodzinie to jakieś pechowe... po prostu chciała bym zeby mi sie zycie ułożyło ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc nie czekaj, aż Ci się życie "ułoży", tylko bierz je za pysk i walcz. Nie pozostawiaj żadnego jego przejawu bez kontroli. Planuj wszystko, najdrobniejszą życiową czynność, jeśli zewnętrzne okoliczności zburzą ten plan, natychmiast twórz nowy. Nie pozwalaj, by cokolwiek wymykało Ci się z rąk, nieustanie walcz...

 

...a wtedy anielski-nieanielski - żaden talizman nie będzie Ci potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie powinnaś szukać na siłę jakiegoś konkretnego symbolu, uważanego za talizman w jakiejś konkretnej tradycji. Spróbuj znaleźć coś dla siebie i tylko dla siebie, coś, co będzie do Ciebie pasować, co będzie Ci się od pierwszej chwili wydawało "przyjazne", co będzie wzmacniać w Tobie wolę działania i wiarę w powodzenie. Może to być np. kamień szlachetny czy półszlachetny, który weźmiesz w sklepie do ręki i poczujesz, że "pasuje". Może to być jakaś zawieszka o określonej formie, która wyda Ci się przyjazna, piękna i inspirująca. Ale równie dobrze może to być też niepozorny kamyczek, na który natkniesz się w czasie spaceru i który wyda Ci się z jakiegoś powodu interesujący :) W gruncie rzeczy to Ty udzielasz mocy talizmanowi, nie odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie można wszystkiego planować, czasami trzeba trochę spontaniczności w życiu :)

Działanie spontaniczne też można zaplanować. Albo przynajmniej zacząć je kontrolować, gdy w wyniku takiej spontaniczności sprawy zaczynają wymykać się z rąk i toczyć na naszą niekorzyść. Życie to podstępne i nieoswajalne zwierzę, pozostawienie mu zbyt dużej wolności sprawi, że zechce nas pożreć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jeśli ju koniecznie chcesz fachowo dobrać talizman najpierw musisz wiedzieć z jakiej domeny jesteś. Niektórzy nie mają w sobie predyspozycji do chrześcijańskich symboli, a mogą mieć do innych - celtyckich, słowiańskich, może nawet zupełnie innych, jak te z astrologii. Do jakiej... hm, jak to powiedzieć nie terminami, do jakiej części świata cię "ciągnie"?

Możesz przejrzeć tabelaryczne zestawienia symboli i nie wiedząc co znaczą, wybrać te które cię ciągną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...