Skocz do zawartości

Obciążenie karmiczne


Gość ANEZ

Rekomendowane odpowiedzi

1- skąd wypływają obecne problemy Mag- za szybko chcę osiągnąć to o czym marzę i do czego dążę.

2-jaki wpływ na obecną sytuację mają obciążenia karmiczne Wieża,Wisielec,Sad -czyżbym nie mogła rozliczyć się z przeszłością?

3-co powinno sie zrobić?Koło fortuny,Słonce -dokonać zmian,może los mi w tym pomoże i wejśc na słoneczną drogę życia.

4- kto/co może w tym pomóc Wieża,Eremita,Księżyc -sama sobie pomogę najlepiej ,może ezoteryka,którą sie zajmuję wzbogacając moją wiedzę i moje wnętrze.

5 - ostateczny rezultat- Wieża,Sprawiedliwość,Umiarkowanie,Koło fortuny,Kapłanka- muszę chyba coś zburzyć bo Wieża mnie nie opuszcza zeby dokonać zmian w swoim życiu ale co?

Może ktoś spojrzy i podpowie,bardzo proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Daffne

1- skąd wypływają obecne problemy Mag

- masz jakieś marzenia, plany, zamiary, które chciałabyś szybko zrealizować, a tu trzeba się uzbroić w cierpliwość z jakichś względów

 

2-jaki wpływ na obecną sytuację mają obciążenia karmiczne Wieża,Wisielec,Sad ->Cesarz

- przeszłość w jakimś sensie tkwi w Tobie...całkiem możliwe, że przez poprzednią relacje nabyłaś pewnych obaw, myśli, bądź cech charakteru, które po zakończeniu poprzedniej relacji zostały uśpione, ale na nowo obudziły się w nowej relacji. Powróciły jak bumerang. Należy nad tym popracować by nie powielać tego co było, ewentualnie wyzbyć się złych emocji, wątpliwości czy strachu.

 

3-co powinno sie zrobić?Koło fortuny,Słonce

- Powinnaś uwierzyć w swoje szczęście, chwytać je, czerpać z niego przyjemność i iść śmiało w nowe, lepsze :)

 

4- kto/co może w tym pomóc Wieża,Eremita,Księżyc ->Świat

- Ty sama poprzez wyciągnięcie wniosków z przeszłości i wyeliminowanie błędów jeśli takowe były, a Twoje doświadczenie, mądrość i intuicja pomogą Ci uporać się emocjonalnie z wszelkimi starymi schematami, jakie nabyłaś, oczyścić się z nich i na nowo z świeżym umysłem, pozytywnym nastawieniem, czerpać to co dobre :)

 

5 - ostateczny rezultat- Wieża,Sprawiedliwość,Umiarkowanie,Koło fortuny,Kapłanka

- Ostatecznie należy rozliczyć się z przeszłości emocjonalnie by osiągnąć równowagę wewnętrzną, spokój, a potem intuicja Cię poprowadzi :) Pewne emocje z przeszłości mogą do Ciebie wracać mimo, że będziesz starać się mysleć pozytywnie, wówczas należy pracować nad tym. Będzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...