Jump to content

wahadło, most, kobieta, koszmary


aluta
 Share

Recommended Posts

Witam.

 

Bardzo proszę o interpretację moich snów z dzisiejszej nocy:

 

1. Jestem w mojej sypialni, jest tutaj również moja mama, która pokazuje mi na suficie lampę, którą właśnie mi zakupiła. Lampa jest ogromna, ma dużo długich elementów rozkładające się na prawie cały sufit, również dwa długie jakby sznurki z białymi elementami na końcach, takie jakby "wahadełka". Mama mówi (z takim małym przerażeniem czy niepewnością), że sprzedawca pytał się jej, czy wierzymy w "postać betlejemską" i że odpowiedziała, że nie. (jestem z rodziny katolickiej, a mama jest osobą bardzo wierzącą, więc jeśli rozumieć "postać betlejemską" jako Jesusa to ta odpowiedź jest oczywistym kłamstwem) Wtedy te dwa "wahadełka" u lampy zaczynają drgać. Mama jakby nie przyjmuje tego do wiadomości. One rozkołysują się coraz bardziej, zaczyna wiać wiatr, krzyczę żeby uciekać stąd, ale mama stoi jak wryta pod ścianą, a wahadełka wyraźnie ciągną w jej stronę, jakby przyciągane przez nią.

 

2. Tutaj był długi sen, którego nie mogę sobie przypomnieć, ale wiem, że przez cały czas było uciekanie przed czymś, jakiś trup(?), metalowa szafka, samochód(?)...

 

3. Jadę samochodem z mamą, ona prowadzi. Długa prosta droga, dwupasmowa, (wydaje mi się, że był to most). Na naszym pasie stoi młoda kobieta. Mama nie zmniejszając prędkości jedzie dalej, gdy jesteśmy już blisko kobiety ustawia się by zmienić pas i patrzy do tyłu czy jakiś samochodów nie ma, wtedy ja krzyczę że ją potrąci, mama spokojnie że nie, i kiedy nasz samochód wjeżdża w kobietę ta znika.

 

 

Przepraszam, że to wszystko napisane jest tak chaotycznie. Całą noc śniły mi się koszmary, a jeszcze pojawia się w nich moja mama, z którą ostatnio mało czasu spędzam, dlatego jestem nimi trochę zestresowana.. Bardzo proszę o interpretację.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...