Skocz do zawartości

Moj rozklad karmiczny z A ?


Arshi

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za karty Daffne :)

Hah to moja pierwsza interpretacja rozkladu karmicznego, pomozecie?

 

 

1. Znaczenie związku; - Umiarkowanie - wiec w tym wcieleniu jakos specjalnie na siebie nie bedziemy oddzialowywac karmicznie

2. Moje karmiczne dziedzictwo; - 6 monet - tutaj moje karmiczne obiazenie mowi ze naduzywalem swobody w poprzednim zyciu, nie mialem

3. Dziedzictwo karmiczne partnerki; - Kochankowie - ona zaniechala chyba swoj rozwoj i skoncentrowala sie na zyciu rodzinnym

4. Przeszłość naszego związku; - Cesarzowa - jakbysmy byli arystokratami kiedys

5. Moje obecne zadanie; - Rycerz buław - dzialac i kreowac swoja rzeczywistosc?

6. Zadanie partnerki; - królowa buław - jak by ona miala dominowac w tej znajomosci

7. Ile znaczy dla mnie partner; Rydwan - ona jest wazna dla mnie zebym nabral jakiegos doswiadczenia, wiec chwilowo zagosci w moim zyciu

8. Ile ja znaczę dla partnerki; 9 pucharów - wiele albo nie wiele znacze zalezy jak by tu patrzec niby prawie wszystko juz ma ale to nie wszystko ja jestem dopelnieniem? Albo ja jestem prawie OK ale jednka to nie to...

9. Co mogę zrobić dla związku; Wisielec, Królowa pucharów - odczekac, spojrzec na nia z innej perspektywy odnalezc w niej wrazliwosc... moze rozkochac?

10. Co partnerka powinna zrobić dla związku; - Kapłan - kierowac sie zasadami

11. Dokąd prowadzi nasz związek.- Król pucharów - do glebokiego zrozumienia

Edytowane przez Arshi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...