Skocz do zawartości

Kobieta - Skorpion ; Mężczyzna - Byk


nataszka600

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż, myślę to:

 

Czy ja (znak zodiaku) i on/ona (znak zodiaku) pasujemy do siebie.

 

Pytanie dotyczy relacji pomiędzy właścicielami Słońca w danym znaku. Czyli np „czy Byk pasuje do Skorpiona”, etc. Pytanie to nie jest głupie, ale… niepełne. Otóż, wyznaczników „pasowania do siebie” jest ogromnie sporo. Raz, że „nie samym Słońcem” człowiek żyje – posiada jeszcze cztery dodatkowe planety, fundamentalne dla związków. Tak też Księżyc oznacza codzienność i temperament (w skrócie), Merkury komunikację, Wenus harmonię i sposób budowania relacji, Mars aktywność i sposób przekształcania świata za pomocą aktywności, względnie agresywności. Dopiero uwzględnienie tych pięciu energii (nie jednej !) może cokolwiek orzec. O pozostałych metodach (ascendent, aspekty, znaki, domy, siły) wolę się nie wypowiadać, bo przekroczę ramy czasowe i … cierpliwość czytelnika.

 

Warto jednak z tej strony dodać, że „pasują do siebie” znaki z tego samego trygonu ognistego (Baran, Lew, Strzelec), powietrznego (Bliźnięta, Waga, Wodnik), ziemskiego (Byk, Panna, Koziorożec), oraz wodnego (Rak, Skorpion, Ryby). Jeśli obydwie osoby są spod tego samego znaku (ale – tylko „znaku”, czyli położenia Słońca), to szansa na udany związek, albo zrozumienie pewnych cech jest łatwiejsza do urzeczywistnienia. Trochę słabiej, ale dobrze też działają relacje żywiołu powietrza, z żywiołem ognia, oraz wody z ziemią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...