Jump to content
ziołowy_dziadek

Zagadkowa czaszka

Recommended Posts

ziołowy_dziadek

[video=youtube;-DFHq32NuGo]

 

W 1930 r. w Meksyku odnaleziono dziwną czaszkę. Jak się okazało, była ona niesamowicie lekka i mogła mieścić większy mózg. Znaleziona została w starej kopalni, pochowana obok innego szkieletu. Jak się okazało, nikt nie jest w stanie wyjaśnić pochodzenia czaszki, którą zaczęto nazywać "czaszką gwiezdnego dziecka". Analiza wykazała szereg anomalii, co może wskazywać na fakt, że czaszka należy do hybrydy człowieka i istoty pozaziemskiej. Właśnie wyszła po polsku o tym znalezisku bardzo ciekawa książka, która do tej pory była tylko dostępna po angielsku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Piko

Słyszałem o tej czaszce małego dziecka, że stwierdzono że to poważne wodogłowie z kilkoma defektami genetycznymi

. Książka zawiera błąd mówiący o tym że nie można absolutnie żyć bez zatok czołowych...

Sam urodziłem się bez zatok czołowych (potwierdzone rezonansem magnetycznym) i żyję... ;)

Edited by Piko

Share this post


Link to post
Share on other sites
Piko
Posted (edited)

Temat nadal istnieje w internecie pod tytułem książki  Lloyda Pye, autora „Starchild skull”, czyli „Czaszka Gwiezdnego Dziecka”.

 

Nadal pracują nad rozszyfrowaniem ( moim zdaniem silnie zmutowanego zmutowanego przez kojarzenia wsobne ) genomu dziecka.

 

Kolejne dwa zrzuty ekranowe pochodzą z narodowej bazy genów w Narodowym Instytucie Zdrowia (NIZ).  Owa ogólnodostępna baza danych stanowi scentralizowane repozytorium wszystkich informacji genetycznych, udostępnionych przez genetyków z całego świata.  Obecnie baza zawiera wiedzę dotyczącą właściwie wszystkich żywych organizmów na Ziemi, począwszy od różnych rodzajów wirusów i bakterii, poprzez rozmaite skorupiaki i ryby, a kończąc na wszelkich zwierzętach i roślinach, włączając w to małpy człekokształtne i ludzi.

 Dla wielu gatunków, w tym także dla ludzi, opracowano już sekwencje nukleotydów, zawierające cały genom.  Dlatego też sekwencje z DNA Gwiezdnego Dziecka można bezpośrednio porównać z ową olbrzymią bazą danych w celu sprawdzenia wszelkich korelacji.  Rezultat jednego z takich porównań widoczny jest poniżej w postaci tekstu znajdującego się poniżej błękitnej linii na dole zdjęcia (tekst jest niestety nieco rozmazany), który mówi, że 265 par zasad (dość długi łańcuch) wyodrębnionego z Gwiezdnego Dziecka jądrowego DNA pasuje idealnie do genu znajdującego się w ludzkim chromosomie 1.  Potwierdza to ponad wszelką wątpliwość, że część jądrowego DNA, widocznego na arkuszu żelowym pochodzi od istoty ludzkiej.

 

źródło: https://www.nautilus.org.pl/artykuly,2079,wreszcie-udalo-sie-wyodrebnic-jadrowe-dna-z-czaszki-gwiezdnego.html?cat_id=27   05.03.2020.

 

czaszka-gwiezdnego-dziecka1.jpg

 

źródło: https://olabloga.eu/czaszka-gwiezdnego-dziecka 05.03.2020

 

Edited by Piko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...