Jump to content

Niebieskie oczy...


saritha_86
 Share

Recommended Posts

Witam.

Niestety nie mogę dokładnie opisać dzisiejszego snu... Był chaotyczny... Wiem, że miałam jasno niebieskie oczy. Byłam zdziwiona, że mam aż tak jasno niebieskie oczy (ale ten jasno niebieski kolor był lekko jakby przygaszony jakby ten niebieski kolor wchodził w delikatną szarość - to nie był czysty błękit.)

Pamiętam, że śniło mi się, że byłam w jakimś hotelowym pokoju (był duży i ładnie umeblowany, choć panował w nim lekki bałagan. Jakieś ubrania leżały na podłodze ). Byłam zadowolona. Pamiętam, że tańczyłam i wygłupiałam się na środku pokoju. Miałam na sobie jakąś krótką sukieneczkę/ koszulkę nocną (z delikatnego materiału) w kolorze intensywnie niebieskim z dodatkami intensywnego złotego. Wtedy właśnie chyba zobaczyłam, że mam niebieskie oczy. Pamiętam, że podeszłam do drzwi. Chciałam je zamknąć ale wtedy się drzwi otworzyły i weszli moi rodzice. Powiedzieli, że chcieli sprawdzić czy się uczę czy się bawię.

Potem sen przeniósł się do domu. Jakieś małżeństwo ok.50lat chciało kupić dom rodziców a rodzice go sprzedawali. (Ten nasz dom był jakby dopiero co po budowie. Ściany były nieotynkowane i było widać czerwone pustaki). Weszłam z tym kupcem do domu, bo chciał zobaczyć jeszcze piec na węgiel. Wtedy wyleciał do przedpokoju mój mały czarny piesek (który niestety zdechł). Powiedziałam temu mężczyźnie, by uważał, bo Karusek lubi chwytać za nogawki. Próbowałam go wziąć na ręce ale uciekał ode mnie.

 

Pamiętam, że był jeszcze jakiś motyw z portmonetką. Pamiętam, że otworzyłam przegródkę tej portmonetki i wyjęłam jakieś pieniądze. Pomyślałam, że jest ich trochę mało. Wtedy zajrzałam do drugiej przegródki i ze zdziwieniem znalazłam w niej dodatkowe pieniądze. Widziałam jakieś banknoty 10 i 20 zł.

 

Czy może ktoś napisać co oznacza ten sen?

Edited by saritha_86
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...