Jump to content

Sen na jawie


kaczorek61

Recommended Posts

Witam, od paru lat w różnych odstępach czasowych(dawniej zdarzało mi sie to częściej) miewam takie sny na jawie. Tzn gdy robie coś zaczynam zdawać sobie sprawę, że już to kiedyś robiłem, przypominam sobie, ze to mi sie kiedyś śniło(tzn w sensie , ze sniło mi sie ale tego nie zapamiętałem). W takiej sytuacji zawsze źle się czuję, coś w rodzaju bólu głowy itp. Jak napisałem miewam to od paru lat. Wiecie co to moze być? Jakieś prorocze sny? :) Pozdrawiam i z góry dzięki za odp

Link to comment
Share on other sites

ale tu nie chodzi o to, że jakiś sen mi sie powtarza(też tego doświadczałem) tylko o to, że robiąc coś zdaję sobie sprawę, ze to co robie śniło mi się kiedyś, mimo tego, że nie pamietałem tego snu po przebudzeniu.

Link to comment
Share on other sites

kaczorku61, na podstawie tego co piszesz wnioskuję, że w ogóle, ale to w ogóle nie zajrzałeś do wklejonego przeze mnie tematu. A szkoda, bo właśnie "Twój" temat również jest tam poruszany. Zamiast kierować się tytułem tematu rozejrzyj się, toć to dość obszerna lektura i na pewno znajdziesz tam przypadki podobne do Twojego Deja Vu.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, zwracam honor, nie wiem ale wchodząc na ten link wyświetlił mi sie zupełnie inny temat, ale teraz jest juz ok.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...