Skocz do zawartości

Prośba o wróżbę do Protiny:)


Gość Dorek0604

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dorek0604

Witam ponownie :)

Dorota z tej strony kłania się z prośbą o wróżbę.

Bardzo proszę o sprawdzenie czy aktualny moment w moim życiu jest tym, w którym powinnam budować swoje szczęście? Czy to nieporozumienie i raczej uzbroić się w cierpliwość?

ur. 06.04.1970

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotko każdy moment w naszym życiu jest dobry na budowanie naszego szczęścia:)

Rozumiem, że chodzi o mężczyznę?

To, co mogę Ci zaproponowac, to rozkład partnerski i zobaczymy jaki będzie rozwój relacji:) tylko potrzebowałabym też pana dane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dorek0604

Historia nasza jest długa, ale w skrócie-on ma na imię Marcin, ur. 22. 12. 1984, jesteśmy razem od kilku lat, ale jest to związek na odległość, weekendowo - świąteczny bym powiedziała( z tym, że wszystkie weekendy spędzaliśmy razem przez te parę lat), długi czas udawało nam się walczyć z przeciwnościami losu, ale ostatnio wszystko się wali, nie wiem, czy to wina tego, że nie mieszkamy razem, czy wypalenie się jednak uczuć z jego strony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Dorotko, niestety, ale z jego strony jest, jak to nazwałaś, "wypalenie uczuc". On chciałby zakończyc relację i intensywnie o tym myśli, tylko nie wie jak...

Karty pokazują, że dojdzie do rozstania między Wami...

pozdrawiam i przesyłam moc ciepłej energii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dorek0604

Bardzo dziękuję i pozdrawiam .

A mogłabyś sprawdzić czy prawdziwa miłość w ogóle do mnie przyjdzie? Czy jestem może skazana na samotność? Bo coś tak przeczuwam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nigdy nie jest skazany na samotnośc, trzeba dążyc do osiągniecia satysfakcji z życia i się w nim realizowac:)

Nie lubię pytań czy kiedyś coś, ale położyłam karty na przyszły rok pod względem uczuciowym.

Pod koniec przyszłego roku może pojawic się Pan w którym się zakochasz, a on to odwzajemni. Ciepły i dojrzały emocjonalnie.

I życzę Ci z całego serca aby to była ta druga połówka :bukiet_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...