Jump to content

sny o biuscie, lustrze i bukiecie


himenocasilda
 Share

Recommended Posts

1.Miałam kiedyś taki sen, gdzie miałam piękne okrągłe piersi, ogólnie ładny to był biust. Mój brat chciał , nawet bardzo mnie nakłaniał do tego abym pokazała mu ten biust, strasznie bardzo nalegał , był on bardzo tym podekscytowany. W końcu się zgodziłam i pokazałam mu to co chciał, oczywiście gdzieś w miejscu gdzie nikt nie widzi, u nas na podwórku za pewnym budynkiem, bo bałam się że nas mogą nakryć albo rodzice albo inni. Gdy stałam tak z nagim biustem, mój brat patrzył tak podekscytowany z radością w oczach, jakby z uwielbieniem pożerał wzrokiem. Potem poczułam się głupio, bo poczułam wstyd i zaczęłam powoli trochę żałować tego że pokazałam i zaczęłam być na niego zła o to że ja mu coś pokazuje a on mi nie, trochę poczułam dyskryminację w pewnym sensie.

2. Miałam też taki dziwny sen gdzie byłam w mojej szkole-technikum, w jednej z sal informatycznych, gdzie uczymy się programowania. Na lekcji właśnie tam , nauczyciel , który uczył w tej Sali, bo obecnie nie pracuje w tej szkole, więc chyba sen nie dotyczy tej osoby. Właśnie tam na tej lekcji ten nauczyciel (we śnie wyglądał jak w rzeczywistości) podszedł do mnie i wręczył mi kolorowy bukiet, był tam też różowy kolor w tym bukiecie oraz czekoladę owiniętą bodajże błękitną czy niebieską kokardą i uśmiechał się do mnie , był miły. Moja fryzura to kok. Wtedy jak mi dawał te prezenty, byłam zaskoczona i zdziwiona, czułam się nawet wyróżniona. Jak pamiętam nie miałam wcześniej takich snów, gdzie jakiś mężczyzna darował by mi kwiaty.

3. W innym śnie śniło mi się że stoję przed lustrem i jestem bardzo piękna , trochę inna niż w rzeczywistości, mam półdługie ciemne włosy i jestem zgrabna, ubrana na granatowo. Jestem przez ludzi w tym śnie postrzegana jako piękność. Co to może znaczyć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...