Skocz do zawartości

Pani Koziorozec - pan Wodnik


mIREK ORIm

Rekomendowane odpowiedzi

Z własnego doświadczenia i innych wiem, że nie dużo mają ze sobą wspólnego… Jak minie początkowe zauroczenie zaczną się problemy i zacznie przeszkadzać różnica w stylu bycia i zdań…. No, ale to nie musi być przecież regułą :) Życze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja i moj maz. Tworzymy super pare i super rodzine (mamy 2 dziewczynki). Jestesmy inni moze dla tego uzupelniamy sie i nie nudzimy soba!! Duzo rozmawiajcie, jesli cos jest nie tak-wyjasniajcie sobie dla czego, badzcie dla siebie tolerancyjni, okazujcie sobie milosc kazdego dnia i przy kazdej rozmowie telefonicznej, pielegnujcie JA. pamietaj ze wolnosc przywiazuje bardziej niz kontrola. W naszym przypadku, im dluzej ze soba jestesmy, tym bardziej jest nam ze soba dobrze. Milosc nie tworzy sie na poczatku- poczatek to chemia i zauroczenie ktore mija po roku a moze jeszcze szybciej, milosc to sztuka bycia ze soba, akceptacji drugiej osoby i pokochania jej takiej jaka jest , za to ze jest, bezwarunkowo,wzajemnego wspierania siebie i szacunku- tylko oczywiscie dziala to w dwie strony!! oboje musicie chciec!!! Ten uklad jest genialny na zasadzie przyciagania sie, poznawania i pracy nad soba. Nigdy sie soba nie znudzicie - powodzenia !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja i moj byly..

poczatek byl dobry potem si ezaczelo wszystko sypac i jak myslalam ze juz sie wszystko ulozy, ja bylo dobrze to pan wodnik nagle z niewyjasnionych przyczyn nikomu nie znanych ze mna zerwal..potem zmiienil sie nie do poznania..a czasami niektorymi zachowaniami jakby robil mi na zlosc wiedzac ze caly czas o kocham....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Musze przyznać że ciężko , on chce być wolny a ja wymagam zainteresowania i bez względnej lojalności . Najdziwniejsze jest to iż jak byłam z mężczyzną z innego znaku wszystko było OK pod względami w których teraz się z Wodnikem nie dogaduje i odwrotnie. On mnie nie rozumie i jest uparty ,a ja staram się ciągle go zrozumieć z tym często jest to po burzy gdy emocje opadną . Wodnik mężczyzna wzbudza we mnie niepokój i ciągle robi cos co mi się nie podoba (on nie potrafi zrozumiec mnie i nie uważa na słowa-a dobrze wie co mi sprawia ból)a ja nie potrafię i nie akceptuje tego ,moje starania często są pogrzebane w jednym momencie..Podsumowując czuje rywalizacje miedzy nami. Mogłabym wiele jeszcze na ten temat pisać ale nie tym razem:chytry_na:

Edytowane przez _Domi_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

i wlasnie tutaj zagadka jedni pasuja idealnie a 2 ani grama...moze to zalezy od fazy poczatkowej albo po prostu od tego jak komu zalezy?sobisci jestem koziororzcem i wodnik mnie bardzo zauroczyl swoim stylem i wogole wiem jedno pan wodnik lubi byc adorowany i chyba ciezko mu bylo by sie z tym pozegnac;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...