Jump to content

Widzenie zdalne wyjaśnienie + ćwiczenia


snkes
 Share

Recommended Posts

Witam.

 

Jasnowidzem nie jestem choć inni mogą mnie za takiego uważać. Mam 15 lat taaak wiem zmiany hormonalne rozwój charakteru itp.

Co ja chce wam powiedzieć. Możecie w to wierzyć albo nie. To Ty wybierasz czy to jest prawda albo i nie. Ty jesteś twórcą. Jesteście Bogiem. Jednością i jak kto tam dalej zwie.

 

Widzenie zdalne polega na tym że możesz widzieć przedmioty,ludzi itd. Mechanizm w tej rzeczy jest po prostu widzieć poza granicami twojego narządu wzroku. Jest coś takiego 3-cie oko. Jest to brama Mentalna ogólnie. Czasem astralna. Ogólnie. Widzisz poza twoimi oczyma, w jakimś miejscu [podobnie jak kamera szpiegowska] czy jakoś tam się nazywa ^^. Od 9 lat robiłem to nieświadomie. Widziałem wszystko nie zawsze zamykając oczy np. oddal lasu odemnie ok. 14 kilometrów. Miło jest mieć taką umiejętność przydatna. Być może to jest forma pewnego jasnowidzenia. Ja mam troche mniej ograniczony zasięg. Moim zdaniem jasnowidz Widzi barwami i odczuciami oraz uczuciami jego duszy. Potrafi rozpoznać w jakim jest stanie emocjonalnym itp. Tak, też umiem zobaczyć aurę ale tego nie rozwijałem.

 

ćwiczenia są proste. Zakrywasz oczy czymś lub je po prostu zamykasz. ja najczęściej ŚWIADOMIE [ bo nieświadomie nie muszę zamykać oczu] Zakrywałem się ramieniem prawej ręki i na oczy. Tak były refleksje świetlne np. Barwne linie czasem obrazy. Myślałem że to są hipnagogi ale to jest po prostu objaw przechodzenia do 4 gęstości tak jak patrzysz na niebo i widzisz szare obwodowe kółeczka o rozmaże 1mm ******ące coraz szybko. Nie o tym mowa bo i tak dzisiaj umieram a testamentu nie piszę.

 

Ćwiczenie 1.

I'm)

Jak wcześniej najprostszym dla mnie sposobem było zakrycie oczu od ramienia do łokcia. tak jak byś się opalał tylko nie chciałbyś słońca na oczy.

G)

 

dla początkującego jest za pierwszym razem w ułamku sekundy otworzyć oczy[ oczywiście ramie odsunąć] a następnie zamknąć.

 

O)

 

teraz przypomnij sobie ten obraz. co kilka sekund będzie się ten obraz bardziej przyciemniał. Utrwal ten obraz np na Nieporuszającym się przedmiocie. Następnie wyobraź sobie miejsce gdzie chcesz przebywać. Przypomnij sobie ten przedmiot. Stwórz sobie Ciało mentalne. Jakby twój sobowtór. drugie "ja". Dzięki temu ciału Patrz jego oczyma w danym miejscu. Inaczej wizualizuj siebie.

 

D).

 

Teraz w tym pokoju/miejscu za pomocą obrazu spróbuj zobaczyć tak jakbyś stał w innym miejscu. Patrz na przedmiot. potem rozglądaj się wokół. [ Oczy Ciała fizycznego mają być zamknięte choć nie muszą ]. i oto proszę. w zasięgu twojego wzroku ciała mentalnego możesz zobaczyć coś poza twoim ciałem fizycznym.

 

Ćwiczenie 2.

Teraz spróbujmy zobaczyć jakąś okolice oddalonego od naszego domu. Np. ulica z podwórkiem [ to co masz poza domem]. Swym ciałem mentalnym umiesz przenikać przez ściany. To jest coś podobnego do wyobraźni. przypominając sobie jak ta ulica wyglądała bedziesz "ulepszać" nie tylko pamięć ale te widzenie zdalne. Proste. po prostu przypomnij sobie tą ulice z innej perspektywy.

 

Ćwiczenie 3.

Teraz jak już trochę rozumiesz ten mechanizm idź w takie miejsce gdzie dawno nie byłeś[Widoczność jest nie ograniczona] np dla mnie było to dawne mieszkanie które już inni ludzie już zamieszkiwują. Spróbuj sobie przypomnieć jeszcze raz jak patrzałeś na daną okolice wokół ciebie. Spróbuj zrobić to z innej perspektywy.

ciekawostka.

W miare ćwiczeń będziesz rozwijał swój wzrok swoimi oczami zamiast wizualizować o ciału mentalnym będziesz miał "jasno" gdy widzisz zamkniętymi oczami.

 

Ćwiczenie 4.

Teraz trudniej będzie kogoś zobaczyć co dana osoba robi. np. twój sąsiad obok czesze włosy. Na początku będziesz miał wątpliwości czy to jest prawda. Jeśli chcesz możesz to sprawdzić. Cwiczenia prowadzą do idealności postrzegania ESP [ poza zmysłowego] Jest takie coś jak prawo wolnej woli. Jeżeli dana osoba nie chce żeby ktoś ją oglądał, nie będziesz tego widzieć.

 

Za dużo tego ale próbowałem wam uszczególnić moją umiejętność widzenia zdalnego [ESP]. Ale to ty wybierasz czy chcesz to uznać za prawdziwe. Jeszcze raz mówie, Jesteś stwórcą Zjednoczoną całością. Ty jesteś Bogiem. WY JESTEŚĆIE BOGIEM.!

 

----------------------

Polecam channelingi i książke W domu Boga - Neale Donald Walsh

Edited by snkes
Link to comment
Share on other sites

Przyda się, też czasami gdy idę spać widzę różne obrazy pod powiekami, na początku też myślałem że to hipnogogi ale później zauważyłem, że u mnie jest to powiązane z dźwiękiem. Jak coś jest głośne to to widzę, czasami się nawet zdarza, że pierwsze coś "zobaczę" a później dociera dźwięk np. samolot. Raz nawet spróbowałem to wypróbować, skoncentrowałem się na dźwięku tykającego zegarka i autentycznie zobaczyłem zegarek i która godzina.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Pamiętaj że tu podchodzi kwestia też wyobraźni że można czasem sobie dopowiadać pewne rzeczy a nie tak na prawdę je widzieć ( osoby mające dużą wyobraźnie tak często mają, chociaż to nie jest reguła)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Guest Kerazan

Nie trzeba też zamykać wcale oczu, bo takie widzenie jest zazwyczaj wewnętrzne i w takiej sytuacji,można powiedzieć, że oczy się "wyłączają". Przy widzeniu, ważne jest, aby mieć czysty umysł, trzeba trochę popracować nad koncentracją, wyciszeniem i oczyszczeniem umysłu, dlatego, że tak jak pisała Darkness, mogą wychodzić obrazy z podświadomości, które nie mają nic wspólnego z właściwym widzeniem. Jeśli potrafisz to rozróżnić to ok. jeśli nie jesteś pewien, potrzeba pracy z widzeniem i oczyszczaniem umysłu. Poza tym, sprawdzanie innych bez ich zgody jest nieetyczne i takie próby mogą zwrócić się przeciwko Tobie, nawet jeśli coś czujesz, wiesz, widzisz trzeba uszanować wolę innych, którzy zresztą mają swoje tematy do przerobienia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...