Jump to content

Proszę o interpretacje snu: duchy.


Aaniaaa
 Share

Recommended Posts

Śniło mi się, że przeprowadziłam się do nowego domu(kiedy do niego weszłam pomyślałam ze to dom moich znajomych, których bardzo dawno nie widziałam, chociaż wyglądał zupełnie inaczej) i zaczęłam widzieć duchy i z nimi rozmawiać. Okazało się, że muszę im pomagać w "dotarciu TAM". Pierwszym duchem, którego widziałam była może 14-16-letnia dziewczynka, jednak nie pamiętam jak musiałam jej pomóc, powiedziała tylko, ze musze im pomagać. Pozniej duchów było coraz wiecej, widziałam je na każdym kroku. W jednym momencie paraliżował mnie strach z ich powodu, ale w innym mi to nie przeszkadzało. Pamietam tez, ze była ze mna moja przyjaciółka i raczej tez je widziała, ale ona przetaczała sie przez sen co jakiś czas wiec przez duża część snu byłam sama. Jednak jeden epizod z jej udziałem utkną mi w pamieci: na fotelu siedziała bardzo mroczna postać(duch) był cały czarny, strasznie sie go balam, jednak przyjaciółka jakby nigdy nic podeszła i zaczęła z uśmiechem z nim rozmawiać. Pomyślałam, ze jak ona moze to i ja tez i kiedy i ja podeszłam i rozpoczęłam z nim rozmowę, zaczął zmieniac sie w normalnego sympatycznego pana w wieku od 40 do 50 lat. W śnie uczestniczyła tez moja siostra jednak to była dosc skomplikowana sprawa, ponieważ na początku to z nia przeprowadziłam sie do nowego domu, jednak pozniej, okazało sie ze ma do mnie przyjechać, a ja o tym zapomniałam i nie wiedziałam co sie z nia dzieje, ponieważ nie mam mnie w domu i nie ma jej kto do niego wpuścić i o to bardzo sie martwiłam. W śnie pojawił sie tez motyw wypadku samochodowego, duch dziewczyny pokazywał mi jak zginęła: samochód runął z dużej wysokości.

Sen był bardzo skomplikowany, przepraszam, ze opisałam go tak chaotycznie, ale nie chcę pominąć żadnego szczegółu. Ale pewnie i tak wszystkiego nie opisałam bo sen był bardzo długi i szczegółowy. Był to chyba najdziwniejszy, ale tez i najciekawszy sen jaki w życiu miałam.

Byłabym wdzięczna za jakąkolwiek odpowiedz.:)

Link to comment
Share on other sites

Witaj ten sen może mówić,o tym,że jesteś otwarta na drugą stronę i duchy to otwarcie wyczuwają i szukają z tobą kontaktu,abyś im pomogła. Boisz się ich,a niepotrzebnie. "Nie taki diabeł straszny jak go malują" Powinnaś to w sobie rozwinąć,po to aby czynić dobro.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...