Jump to content

pociąg, spóżnienie


dorka17
 Share

Recommended Posts

Sniło mi się że szłam poboczem koło torów kolejowych. patrze jedzie pociąg.. nagle zatrzymuje sie i maszynista kiwa an mnei ręką i czeka jak wsiadę... W pociagu było dużo ludzi..................

Edited by dorka17
Link to comment
Share on other sites

W jednej z wielu interpretacji nasza obecnośc w jadacych pociagach, autobusach, tramwajach oznacza, ze jako dusze nie proznujemy podczas obecnego wcielenia na Ziemi, ze rozwijamy sie duchowo, ze zbieramy doświadczenia, i korzystamy z wiedzy dzieki nim nagromadzonej .

 

Mysle, ze sen moze mówic o tym, ze do pewnego etapu w swoim zyciu Twoje postepy w 'ziemskiej szkole dusz' nie były zbyt duze...szłaś poboczem torów kolejowych .... Ale jest to juz na szczęście przeszłością :)

 

trzymam kciuki za Ciebie, Dorko, abyś zajechała tym pociagiem do stacji koncowej, czyli do celu, jaki sobie zaplanowałas jako dusza na to wcielenie :)

 

( a jakie cele mozemy sobie zakładać, wspominaja troche ksiazki M. Newtona, pełne fragmentów z sesji regresingowych, podczas których wiele osób przypomina sobie, jak wygladalo ich zycie w internacie okoloziemskim , zwanym czesto niebem, przed tym wcieleniem, i jakie lekcje duchowe sobie planowali na Ziemi )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...