Skocz do zawartości

Proszę o pomoc w interpretacji...


videculfide

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od niedawna się tym zajmuję. Uczę się na podstawie ksiązki Zuzanny Śliwy. Może ktoś mi pomóc?? Byłabym bardzo wdzięczna... Zadaałam pytanie o sprawy sercowe. Co mam robić.. wyszło mi tak:

rząd pierwszy: Król karo + 10 pik + walet trefl + walet kier + dama kier+ dama pik + krol pik + 9 karo

Rząd 2 : as kier + walet karo + dama karo + 10 kier + 9 pik + krol trefl + as karo + 10 Karo

rząd 3 : walet pik + krol kier + as pik + as trefl + 9 trefl + 9 kier + 10 trefl+ dama trefl

 

Dodam jeszcze że przy tasowaniu kart wypadła mi 9 kier i walet trefl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że do wróżenia używasz talii 24 kart tak? Gdzieś czytałem, że ciężką nieuleczalną chorobę oznacza połączenie As trefl + 10 trefl + 9 trefl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do interpretacji Twojego rozkładu:

 

I rząd: wydaje mi się, że miałaś jakiegoś przyjaciela, którym byłaś zauroczona i który wyjechał w celu spotkania wymarzonej kobiety i ułożenia sobie z nią życia. Niestety trafił na oszustkę, która wraz ze swoim mężem (partnerem, wspólnikiem) wyzyskała go.

II rząd: obecnie masz romans z jakimś młodym mężczyzną, jest między Wami miłość. Wasz związek rozkwita, lada moment zostaniecie zaproszeni do Twojego ojca, który ofiaruje Wam dużą sumę pieniędzy.

III rząd: Twojego partnera czekają poważne kłopoty ze zdrowiem (9 trefl), coś nagłego i dość przykrego może się wydarzyć w tej dziedzinie. Potem wszystko wróci do normy i Twój partner będzie zadowolony, ponieważ znajdzie jakieś dodatkowe zajęcie, które da mu satysfakcję i pieniądze.

 

Czy to ma jakiś sens??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...