Jump to content

jazda konna


uncredible

Recommended Posts

miałam fajny sen śnił mi się koń najpierw widziałam go jak chodzil sobie naokoło bloku w którym mieszkam a potem złapałam go i dosiadłam, galopowałam po zielonej trawie, potem sen jakby sie urwał i widzę jego drugą część stałam na podwórku padał deszcz przypomniałam sobie że muszę jakoś schować tego konia żeby nie zmókł, poszłam za blok widziałm te zwierze stało całe zmoknięte jakaś kapa czy koc koloru czarnego wisiała obok zwierzęcia chciałam je przykryć ,obok stała moja matka a potem przyjechał mój znajomy autobusem i miał zabrać tego konia na wies do moich teściów :_smutny: please niech ktoś pomoże mi w interpretacji snu o basenie, wiem że macie tu co robić i tak, ale strasznie mnie ciekawi co on oznacza?

Edited by uncredible
Link to comment
Share on other sites

uncredible, jazda konna oznacza powodzenie w finansach, ta pierwsza część snu jest zdecydowanie pozytywna.

Co do drugiej części, to jestem przekonana że tutaj do głosu doszły Twoje obawy. We śnie czułaś się bezradna, padał deszcz co oznacza, że obawiasz się nie tylko niepowodzeń, ale i reakcji Twojej rodziny na Twoje postanowienia odnośnie najbliższej przyszłości. Widać tutaj jak bardzo męczy Cię zależność od męża i jego rodziny ( we śnie koń miał zostać zabrany do Twoich teściów).

Nie martw się, sen o basenie również niesie za sobą pozytywne przesłanie, skup się więc na tym co dobre ;)

 

Pozdrawiam serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

wiesz muszę ci powiedzieć, że bardzo fajnie się z Tobą gada, faktycznie mam dość być zależna od męża i ciągłego bycia pod obstrzałem rodziny,:icon_smile2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...