Skocz do zawartości

O związku strzelec baran....


haczer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem z moja lubą od niedawna ale czuje ze coś jest nie tak. Czasem potrafi się rzucić na mnie, a niekiedy nawet buziaka ciężko się doprosić. Zastanawiam się czy ma to coś wspólnego z jej zmysłem zdobywcy co myślicie?

 

Pan 100% strzelec z panią baran z 3 dekady z tego co wiem jest to połączenie ze strzelcem(to jest ascendent?) :o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

To dobrana para, jedna ze szczęśliwszych w całym Zodiaku. Energiczna Pani Baran jest odpowiednią partnerką dla wesołego i otwartego na przygody Strzelca. Wzajemnie uzupełniają się seksualnie. Erotyczna inwencja i pomysłowość Strzelca pasują do seksualnej spontaniczności Pani spod Barana. Mają wspólne upodobania, takie jak sport, podróże i wesołe towarzystwo. Jedyna ich mniej korzystna cecha to obopólna skłonność do zbyt dużych i nieprzemyślanych wydatków. Pani Baran nie będzie pilnowała domowego budżetu i zaakceptuje każdy zwariowany wydatek Strzelca. Jeśli Pan Strzelec chce partnerki, która pilnowałaby jego finansów, może się pod tym względem zawieść na Pani spod Barana.

 

Z natury oboje jesteście optymistami. Z nadzieją spoglądacie w przyszłość i nie pozwalacie, aby problemy czy niepowodzenia zakłóciły istniejące szczęście. Poczucie humoru jest Waszym sposobem na pokonywanie trudności, potraficie śmiać się nie tylko z innych, ale i z samych siebie. Twój partner chętnie rywalizuje z osobami o silnej osobowości, Ty natomiast należysz raczej do osób cierpliwych, niedających się sprowokować.

 

Źródła - Horoskop partnerski i Horoskop dla Ciebie - Horoskop partnerski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...