Jump to content

Wpływ 11 na moje życie


wege
 Share

Recommended Posts

Na wstępie chciałbym bardzo serdecznie powitać wszystkich stałych użytkowników tego forum, gdyż jest to mój pierwszy post. :)

 

Nazywam się Roger, choć wszyscy mówią mi Mateusz :)

Z numerologią nie mam zbyt wiele wspólnego i mam na jej temat małą wiedzę. Rozmyślanie na temat mojego życia zacząłem po poznaniu pewnej kobiety. Pewna starsza pani zaproponowała mi wyliczenie mojej liczby życia.

Urodziłem się 19.07.1992, z obliczeń wyszło jej, że jestem numerologiczną 11. Czytałem na temat tej liczby trochę i można powiedzieć, że z opisów tej liczby można wywnioskować poprawność jej obliczeń.

 

Chciałbym się dowiedzieć jak realizować swoją drogę życia jako liczba mistrzowska. Nie chciałbym zmarnować tej liczby i podążać jej gorszą stroną. Chciałbym wykorzystać potencjał, który jest w tej liczbie.

 

Odkąd zacząłem czytać na temat tej liczby, zrozumiałem czemu jestem człowiekiem który by wszystkim dookoła pomagał i służył radą. Jednak głównie zajmuję się pomaganiem zwierzętom... Nie wiem czy to ma znaczenie, ale ludzie przebywający ze mną czują się bezpiecznie ( choć jestem dosyć słaby fizycznie), często wręcz ludzie sami lgną do mnie ze swoimi problemami.

 

Zwracam się z uprzejmą prośbą o wnikliwą analizę mojej osoby i mojego życia. Proszę również o wyjaśnienie mi jak się prawidłowo realizować, jako mistrzowska 11. Chciałbym się dowiedzieć jak powinno wyglądać całkowite wykorzystanie potencjału tej liczby. Bardzo proszę o wyczerpujące wypowiedzi.

 

 

Moderatorów bardzo serdecznie przepraszam, jeżeli wstawiłem temat w złym dziale i proszę o przeniesienie.

 

 

Pozdrawiam serdecznie, Mateusz.

Link to comment
Share on other sites

Guest mahadeva
Jednak głównie zajmuję się pomaganiem zwierzętom

a dla czego nie ludziom np przez wolontariat

 

Ludzie wolą pomagać zwierzętom niż innym ludziom z prostej przyczyny, za dużo doznali cierpienia od innych, bardziej ufają zwierzętom niż gatunkowi ludzkiemu, który często wykorzystuje naiwność tych, którzy chcą pomagać.

 

Co do liczb mistrzowskich nie ma co się za bardzo ekscytować, większość ludzi ma liczbę mistrzowską albo w dacie urodzenia, w imieniu, nazwisku, w imieniu i nazwisku razem wziętych, można brać do obliczeń jedno imię, dwa lub trzy. Ludzie z liczbami mistrzowskimi prowadzą o wiele bardziej nerwowe życie niż ci bez nich, bo liczby mistrzowskie działają zabójczo na ego, a te oczywiście nie chce się łatwo poddać, dlatego wielu ludzi sięga po wszelkiego rodzaju używki czy leki psychotropowe by móc znieść tę walkę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...