Skocz do zawartości

skrypty-co oznaczają-prosba o interpretacje


Innaja

Rekomendowane odpowiedzi

Czy możecie coś napisać na temat skryptów:

1. gebo/ehwaz/berkano/othala

2. lagus/ansuz/gebo/uruz/algiz

W jakim celu mogą być stosowane i czy można używać tych dwóch skryptów jednocześnie?

Prosze was o pomoc w interpretacji tych dwóch skryptów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy skrypt podawała kiedyś pani w jednym z programów o runach, natomiast drugi odnalazłam w necie. Ogólnie oba podobno mają pomóc przywołać uczucia w związku, w któym one wygasły bądz mają poprawić relacje w związku. Chciałąbym wiedzieć co wy o tym myślicie i czy stosując oba te skrypty można tylko sobie zaszkodzić, badz wprowadzić tylko jeszcze większy zamęt.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja będę ironiczna i powiem tak - pierwszy oznacza GEBO a drugi LAGUZ ;P Generalnie nie polecam skryptów wykonywanych przez "panie w programie" a internetowi nie ufałabym jeszcze bardziej. Polecam poszukać informacji o pisaniu runami (podkreślam "pisanie runami" a nie "pisanie skryptów" bo wtedy wyskoczy ci najpewniej masa bredni), tam powinnaś znaleźć kilka cennych informacji o pisaniu skryptów (wstawiłabym odpowiednie linki, ale nie wolno).

Edytowane przez Kaisaran2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi, Czy możecie podać skryp na odbudowanie uczuć w związku? Wiem, ze na forum dotyczącym skryptów na uczucia podawane są skrypty, jednak jest ich troche i nie wiem tak naprawde którego mogłabym uzywać. Jesli możecie coś poradzić byłabym wdzięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, moja wypowiedź odnośnie tego punktu była nieco uszczypliwa ;) Może i pisanie takie jest nudne, jednak czasami sieje potrzebne ziarenko wątpliwości, i skłania myślenia/szukania/zgłębiania wiedzy, zwłaszcza, że jeśli ktoś chce to nie jest to wcale trudne. Oczywiście mogłabym przestać i patrzeć spokojnie z boku na beztroską zabawę z ogniem, czekając aż ktoś się nim poparzy. Inskrypcji nie podaję, ponieważ dopiero uczę się je pisać, i nie odważyłabym się pisać ich dla kogoś. To jednak nie przeszkadza mi ostrzegać.

 

Ps. Nie miałam na myśli strony Szerszenia, ale teraz przynajmniej może będzie mu miło, że od razu z tą stroną skojarzenie ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung
Trudno powiedzieć co było przyczyną wygaśnienia uczuć, byc może zwykła rutyna, codziennośc badz brak otwartości, brak szczerej rozmowy.

Masz odpowiedź co możesz naprawić i to bez pomocy skryptu.

Zacznijcie od rozmowy czy jeszcze chcecie być ze sobą, a potem co możecie zmienić.

Żaden skrypt nie pomoże w sytuacji kiedy nie umiecie ze sobą rozmawiać i wam się nudzi w związku, bo to już jest reanimowanie trupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to. Ale do rozmowy trzeba odrobiny szczerości, a doświadczenie pokazuje mi, że jest to cecha, którą niezmiernie trudno z siebie wyłuskać, zwłaszcza dzisiaj, kiedy istnieją "łatwiejsze" rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie skryptu lub nawet odpowiedniej runy można użyć do pracy nad sobą, dzięki której taka rozmowa może stać się prostsza i łatwiejsza do przełknięcia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Dobry pomysł, można spróbować i popracować nad sobą :)

Zawsze mówię że skrypt za ciebie nie poszuka ci pracy. Trzeba ruszyć 4 litery i samemu zadzwonić, kupić gazetę i wysłać cv itd, itd.

Posiadanie skryptu daje ludziom poczucie pewności że to czego chcą same do nich przyjdzie. Niestety nie przyjdzie kiedy będziemy bierni, bo tak naprawdę nie potrzeba magii żeby zmienić swoje życie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani dyskutanci albo na temat wątku albo rozważania o stosowaniu skryptów na innym wątku prosze :)

Tzn. bo wszystko ma być takim bleblaniem "czy Sowilo to odpowiednia runa do wygrania w totka", "tak, córciu, Sowilo to odpowiednia runa. Dorzuć jeszcze Gebo.". Przecież to bleblanie, przy którym wszelkiego rodzaju merytoryczne uwagi na temat stosowania i skuteczności (czy też: nieskuteczności) skryptów są naprawdę cenne :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy właśnie tą pomocą służymy - tylko trzeba tę pomoc dostrzec, ukrytą pod płaszczykiem sarkazmu ;) Bo co z tego, że dam komuś skrypt na jakiś problem, skoro on nie zadziała ? Większość osób najchętniej obsypałaby się skryptami nie znając nawet przyczyny swoich problemów, po czym usiedliby w kącie i czekali na cud aż skrypty same wszystko zrobią, a potem płacz i pretensje do "runistów" że nie zadziałały albo że wyrządziły więcej szkody niż pożytku. Owszem, takie tłuczenie do głowy zadziała w przypadku jednej osoby na 10... ale zadziała, więc warto. A piszemy w tych tematach, bo tylko tak mamy szansę trafić do takiej osoby i zmusić ją do pomyślenia. Osobnego wątku stworzonego w tym celu nikt, znając życie, by nie czytał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jakbys osobie która mówi ze nie moze zrobic kupy mówiła ale musisz spróbowac, skrypt za ciebie kupy nie zrobi.

zły przykład. Senes załatwia sprawę.

 

a kiedy wypowiedziec się psychologiczno-filozoficznie tak naprawde nie mając zadnego doświadczenia a dając jedynie "dobre rady "

właśnie, że niektóre osoby mają doświadczenie, i to bardzo cenne, bo doświadczenie życiowe, a nie stricte związane z robieniem skryptów, co jest jakimś 1% całego życia. Jeśli ktoś ma jakiś problem to tak naprawdę szuka rozwiązania swojego głównego problemu, a skrypty to tylko narzędzia, prawda?

 

Chociaż wiele osób niestety nie szuka nawet rozwiązania najbardziej skutecznego i woli już nieskuteczne skrypty.Więc biorąc pod uwagę new age'owski charakter tego działu i Ciebie jako mistrza new age z władzą moderatorską - masz całkowitą rację - bo nie chodzi tutaj w końcu o osiągnięcie celu, tylko o pewną rozrywkę towarzyską w rzucanie nazw runek według jakichś tam reguł. Trochę jak gra w skojarzenia, ale niech Ci będzie. Widać nawet w działach czysto rozrywkowych można zrobić offtop...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale koleżanka nie napisała nigdzie, że ma problem z komunikacją. Napisała "...może to z powodu braku szczerej rozmowy". Tyle. Ja w tym momencie wysuwam wniosek prosty - szczera rozmowa jest możliwa, ale prościej walnąć skrypt i niech się dzieje co chce. Jeśli się okaże, że koleżanka jednak ma problem z komunikacją wynikający np. z nieśmiałości czy braku "psychicznej siły" do takiej rozmowy, to gdzieś wcześniej poradziłam aby run użyła do pracy nad sobą pod tym kątem, bo to właśnie jest przyczyna i to przyczynę należy zwalczać. Bez jej zwalczenia problem cały czas będzie powracał.

A co do kupy. Owszem, skrypt nie pomoże. Pomoże wizyta u lekarza i postawiona diagnoza. Potem odpowiedni lek. A potem skrypt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...