Jump to content

Sen

szoszoszu
 Share

Recommended Posts

Siema. Ogółem stwierdzam z góry, ze sen to zjawisko którego nie można do końca określić i tym bardziej przełożyć na świat realny do tak zwanej rzeczywistości.

Prawdopodobnie jest to nasze odzwierciedlenie duszy drugiej połowy która nie funkcjonuje w świecie rzeczywistym... Moim skromnym zdaniem sen, jest jak druga strona lustra coś co jest po drugiej stronie , nienamacalne, nieosiaglane, a jedynie naoczne ( czyli ze widzimy siebie... ) zeby cos zmienilo sytuacje, lub ciebie po drugiej stronie lustra, musi zrobic to po tej pierwszej gdzie stoisz Ty, odbicie robi to samo... i dlatego podobnie na moje jest z snem...

Jak Zyjemy tak snimy. Sen jak kiedys ktos rzekł, jest Drugim światem człowieka, odzwierciedleniem naszej rzeczywistosci, czynu, myśli i codziennego funkcjonowania. Moim zdaniem ten temat jest naprawde bardzo obszerny i mozna nad nim rozkimniać godzinami... co? gdzie? jak i dlaczego? i co to znaczy? Skąd wiemy np. dajmy na to ze nasze codzienne Zycie jak wstajemy z tak zwanego snu, pracujemy, uczymy sie, funkcjonujemy w Zyciu... czy to akurat te Życie nie jest snem a tak zwany sen jest tym naszym Życiem w ktorym nie czesto idze okreslić co? gdzie ? i jak ? Czy moze gdy kazdy z nas odchodzi w tak zwane niebiosa lub " piekło " ... czy to własnie wtedy czlowiek dopiero idzie spać? Mając długi sen z calego swojego Życia? czy może podczas naszego Życia sny pokazuja nam co bedzie w nastepnym Życiu gdy z tego juz odejdziemy ? Czy może odchodząc, budzimy sie z wielkiego snu jakim było nasze Życie ? Czy może pokazuja nam co juz bylo? i co winnismy zrobic lub nie... Temat ktory poruszylem jest naprawde Tematem rzeka i wiem ze obecne moje przemyslenia i rozpisanie tego tu jest dla wiekszosci niezrozumiale. Nie w kwestii graficznej czy pisemnej, moze jedynie skladniowej :D . Ale pogląd ktory robi kielbie we lbie sam nie wiem co o tym myslec... a skoro jest takie cos jak sennik? To kto nadal mu taka nazwe, kto spisal wszystkie odpowiedzi na to co dzieje sie w naszych snach? i czemu wierzymy w to skoro nikt nie stwierdzil do konca ze sen moze przelozyc sie na rzeczywistosc. p.s JEsli to stan umyslu, to tylko twoje Zycie twoj sposob myslenia twoj umysl bedzie snil o tym o czym ty nie myslisz na glos tylko gdzies skrycie, co ci siedzi gdzies gleboko o czym nawet nie wiesz, o czym myslisz i jak zyjesz . Dziekuje

Edited by cyganicha
ort.