Jump to content

masa martwych ciał


kama_114
 Share

Recommended Posts

A więc śniło mi się, że jechałam samochodem z bliską rodziną, był to odcinek drogi tuż przed moją działką, jechaliśmy prawym pasem. Na drodze w ogóle nie było ruchu, oprócz nas. I teraz sedno - tak sobie jechaliśmy przed siebie , a w rowie koło drogi mijaliśmy zwłoki - jedne obok drugich. Były to ciała i kobiet i mężczyzn (osób dorosłych) Bardzo blade, albo ściemniałe. Bez krwi, w całości, nagie. Nie było widać twarzy. Leżały ,,swobodnie'' na plecach, albo brzuchu. Dodam jeszcze, że były bardzo podobne. Miałam lekkie odczucie, jakby ktoś sklonował ciało jednej kobiety i jednego mężczyzny i porozrzucał te kopie dalej koło siebie.

 

Ma ktoś jakiś pomysł, co to może oznaczać?

Link to comment
Share on other sites

Zwłoki mogą oznaczać wyrzuty sumienia lub coś ciążącego na sumieniu. Jedziesz w samochodzie z rodziną (szkoda, że nie powiedziałaś, KTO prowadzi ten samochód?), więc te wyrzuty sumienia dotyczą spraw rodzinnych. Kto dokładnie jest w tym samochodzie? Najbliższa rodzina czy np. jakieś ciotki? Może być tak, że w związku z Twoim trybem życia coś ci ciąży względem rodziny. Albo możliwa jest inna interpretacja - przeszkadza ci to, że nie masz pełnej niezależności, bo rodzice kierują Twoim życiem.

Link to comment
Share on other sites

Ten sen może mówić, o tym, że w twoim życiu nastąpi zmiana lub już ją przechodzisz, albo twoja rodzina. To wszystko będzie związane z ludźmi nowo poznanymi. I będziesz otrzymywała wyraźne znaki, które zauważysz, ale czy coś z tym zrobisz? zależy od ciebie.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedzi :)

 

Do Ysabell: w samochodzie byłam ja, matka, ojciec i moja siostra (jedyna), bratów nie posiadam. Wiedziałam, że na pewno nie prowadzę ja, ani siostra (byłyśmy na tylnym siedzeniu, rodzice na przednich). Prowadził któryś z rodziców, ale nie wiem, który.

Link to comment
Share on other sites

Teraz musisz uważać i jeżeli coś się zmieni w Twoim życiu,to oznacza że sen się sprawdził. Pytanie tylko jaka będzie to zmiana. Daj znać za jakiś czas,zobaczymy jak sprawy potoczą się dalej. A same zwłoki to wyrzuty sumienia,coś ewidentnie Cię trapi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...