Skocz do zawartości

masa martwych ciał


kama_114

Rekomendowane odpowiedzi

A więc śniło mi się, że jechałam samochodem z bliską rodziną, był to odcinek drogi tuż przed moją działką, jechaliśmy prawym pasem. Na drodze w ogóle nie było ruchu, oprócz nas. I teraz sedno - tak sobie jechaliśmy przed siebie , a w rowie koło drogi mijaliśmy zwłoki - jedne obok drugich. Były to ciała i kobiet i mężczyzn (osób dorosłych) Bardzo blade, albo ściemniałe. Bez krwi, w całości, nagie. Nie było widać twarzy. Leżały ,,swobodnie'' na plecach, albo brzuchu. Dodam jeszcze, że były bardzo podobne. Miałam lekkie odczucie, jakby ktoś sklonował ciało jednej kobiety i jednego mężczyzny i porozrzucał te kopie dalej koło siebie.

 

Ma ktoś jakiś pomysł, co to może oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłoki mogą oznaczać wyrzuty sumienia lub coś ciążącego na sumieniu. Jedziesz w samochodzie z rodziną (szkoda, że nie powiedziałaś, KTO prowadzi ten samochód?), więc te wyrzuty sumienia dotyczą spraw rodzinnych. Kto dokładnie jest w tym samochodzie? Najbliższa rodzina czy np. jakieś ciotki? Może być tak, że w związku z Twoim trybem życia coś ci ciąży względem rodziny. Albo możliwa jest inna interpretacja - przeszkadza ci to, że nie masz pełnej niezależności, bo rodzice kierują Twoim życiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sen może mówić, o tym, że w twoim życiu nastąpi zmiana lub już ją przechodzisz, albo twoja rodzina. To wszystko będzie związane z ludźmi nowo poznanymi. I będziesz otrzymywała wyraźne znaki, które zauważysz, ale czy coś z tym zrobisz? zależy od ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi :)

 

Do Ysabell: w samochodzie byłam ja, matka, ojciec i moja siostra (jedyna), bratów nie posiadam. Wiedziałam, że na pewno nie prowadzę ja, ani siostra (byłyśmy na tylnym siedzeniu, rodzice na przednich). Prowadził któryś z rodziców, ale nie wiem, który.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz musisz uważać i jeżeli coś się zmieni w Twoim życiu,to oznacza że sen się sprawdził. Pytanie tylko jaka będzie to zmiana. Daj znać za jakiś czas,zobaczymy jak sprawy potoczą się dalej. A same zwłoki to wyrzuty sumienia,coś ewidentnie Cię trapi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...