Skocz do zawartości

Mój karmiczny. Proszę o konsultację :)


patai

Rekomendowane odpowiedzi

Postawiony przez Izabela123. Jeszcze raz dziękuje Kochana :)

 

 

1- to, co łączyło te osoby kiedyś - .7 Pucharów- uczucie zakochania, prawdopodonie nierealna miłość, która nie mogł się zrelaizować w rzeczywistosci

 

2, - jaką rolę odegrała wówczas osoba pytająca – 4 denarów- trzymałaś się kurczowo tego co miałaś, jakbyś się odgradzała przed związkiem z partnerem

 

3 - jaką rolę odegrała druga osoba (partner karmiczny) - Diabeł- być może kusi, być może dosłownie zniewolił, zrobił coś nikczemnego

 

4 - jakie sprawy nie zostały zakończone ze strony osoby pytającej – 9 Pucharów- nie byłaś szczęsliwa z nim i nie byłas szczesliwa bez niego

 

5 - jakie wspólne sprawy nie zostały zakończone – 2 Pucharów- nie stworzyliscie ostatecznie związku

 

6 - jakie sprawy nie zostały zakończone ze strony partnera karmicznego - Wisielec- nie wiem...może próbował się zabić...ale mu się to nie udało...

 

7 - co powinna zrobić osoba pytająca, żeby zakończyć sprawę -10 Mieczy- tu wygląda jakby się odciąć..a jeśli nie to definitywnie rozprawić sie z przeszłoscią

 

 

8 - co powinni zrobić wspólnie w celu dopracowania karmy – 3 Mieczy- tu jakby potwierdzenie tego co wyżej...dać sobie odejść

 

9 - co powinien zrobić partner karmiczny, by zakończyć sprawę - Kochankowie- dokonać jakiegoś istotnego życiowego wyboru...

 

 

10 - jakie jest prawdopodobieństwo wspólnej karmy w następnych wcieleniach – 5 Buław- według mnie jest szansa, że nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...