Skocz do zawartości

Sen! ...


Haki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Mój sen z czwartku na piątek wyglądał tak.

Wszystko zaczęło się na podwórku którą chodzimy całą ekipą...

Mój najlepszy przyjaciel wraz ze swoja dziewczyną siedzieli koło mnie.

Ja patrzyłem w ziemie , pytali czemu jestem smutny itp.

Ja odpowiadałem że po prostu nie mam humoru (chodziło o brak dziewczyny"miłości").

Nagle jak grom z jasnego nieba przyszła koleżanka ze szkoły która znam i jakaś dziewczyna której nie znam zbyt dobrze. Usiadły koło mnie. Dziewczyna ze szkoły też zaczęła się pytać o co chodzi? Ja dalej mówiłem że brak mi humoru.

Ona się chyba domyśliła o co naprawdę chodzi.

Nagle sen przyśpieszył bardzo szybko o parę dni.

Okazało się że to dało mi to że ta dziewczyna ze szkoły została moją dziewczyną.

W śnie myślałem jaki jestem szczęśliwcem że mam taką ładną dziewczynę (zauroczenie).

Sen nagle co jakby minute zaczął tworzyć nowy dzień.

Jednego dnia koleżanka (nie ta moja dziewczyna) spytała się czy dobrze się całuje.

Powiedziałem że nigdy tego nie robiłem.

Nagle zeszła moja dziewczyna (Julia) zaprosiła mnie i koleżanke (Wiole) do siebie do domu. Poszliśmy za moją dziewczyną windą jadąc w górę.

Julia powiedziała że musi uspokoić psa.

Powiedzieliśmy z Wiolą że poczekamy na korytarzu.

Julia weszła do domu zamknęła drzwi.

Nagle Wiola mnie złapała i chyba pod pretekstem nauki całowania zaczęła mnie namiętnie całować.

Nagle nastał następny dzień i zaczeło sie wszystko pod bramą Julii mojej dziewczyny byłem Ja, mój najlepszy przyjaciel, Wiola i dziewczyna mojego przyjaciela. Zeszła Julia. Jakby głos z nieba mówił mi "Czemu sie z nią nie przywitasz na pocałunek."

I tak pare dni z rzędu.

 

 

Jakaś interpretacja ?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że w głębi ciebie brakuje ci czegoś, brakuje ci prawdziwej miłości. Później przyszła twoja koleżanka z "nieznajomą". Koleżanka ze szkoły została twoją dzieczyną, co oznaczałoby pociąg do niej, później druga, nieznajoma zaczęła cię całować, co by oznaczało że do niej też czujesz pociąg. Możliwe jest:

1. Chciałbyś mieć obie dziewczyny, albo jeżeli dobrze zrozumiałem, to w rzeczywistości masz dziewczynę, to chciałbyś mieć inną, bo ta tak jakby nie spełnia twoich wymagań (bez obrazy)

2. Z jedną chciałbyś być, i pokazywać się z nią, a z drugą w ukryciu, zdrada czy coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...