Jump to content

sen o chłopaku i błękitnej wodzie


orbitka86
 Share

Recommended Posts

Witam,

 

Prosiłabym kogoś o interpretację mojego snu...

 

Śniła mi się moja teraźniejsza miłość, z którą na razie nie jestem w żadnym związku.

 

Epizod 1- on wraca do mnie, chce ze mną być, rodzice moi są za bardzo nie zadowoleni- bo mnie skrzywdził, zaprasza mnie do siebie po czym on zmienia zdanie i musi gdzies jechać.... - czy to może proroczy sen?

 

Epizod 2- sen o wakacjach (chyba) on i jego bliscy przyjaciele, siedzimy razem, później mega błękitna turkusowa woda i on, głęboko było, pływamy w tej wodzie, po czym on skacze na główkę i znika, jakby sie rozpłynął czy utopił.... wracam chyba do domu i on się pojawia, powraca.

Jak to interpretować?

 

PS:

Jakiś czas temu śnił mi się chłopak ze studiów, moja dawna sympatia wielka, i to dzień w dzień pod rząd...mimo że przed snem myślałam o tamtym innym...i tak codziennie. Jak to rozumieć?

 

z góry dzięuję za odpowiedź

Link to comment
Share on other sites

Jeśli jesteś samotna, a śni ci się mężczyzna, to zapowiada dłuższą samotność. Skoro śni ci się kilka razy pod rząd, to chyba za dużo o nim myślisz. Woda może oznaczać sferę nieświadomości, może tak objawia się fakt, że tak naprawdę za dobrze nie znasz tego człowieka albo że ma on tak duży wpływ na twoje życie. Czasem też woda oznacza emocje - dla ciebie postać tego faceta kojarzy się z silnymi emocjami. Dom to nasze codzienne życie. Ten mężczyzna jest w nim jakoś obecny (choćby dlatego, że go kochasz, jak piszesz). Jak sie dużo o czymś myśli, to się czasem śni.

Skoro myślisz o jednym facecie, a śni ci się drugi, to może dlatego, że twoją podświadomość wrzuca twoich lowelasów do jednego wora.

Mam wrażenie, że jesteś bardzo skupiona na facetach, ale ze snów nic proroczego nie wynika. Nie widzę tu żadnych symboli odnoszących się przyszłości, ani złej, ani dobrej.

Link to comment
Share on other sites

Witaj ten sen może mówić, o tym, że jest to chłopak niezdecydowany i może cię zranić niejednokrotnie. Przez swoją głupotę... Myślę także, że rodzice nie przepadają za nim... lub są negatywnie nastawieni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...