Skocz do zawartości

Ochrona/obrona/bezpieczenstwo w astralu


weirdfish

Rekomendowane odpowiedzi

Odniose sie od razu do mojej sytuacji. Kiedy mysle o wejsciu w OOBE, zaraz widze wokol siebie jakies ciemne straszne 'rzeczy' albo slysze glosy, wiec ze strachu rezygnuje. Zdaje sobie sprawe z tego, ze to moze byc moja podswiadomosc, bo sie zwyczajnie boje, aczkolwiek chcialam sie spytac jakie sa sposoby na obrone juz bedac w swiecie astralnym, w razie jakiegos ataku, albo co mozna zrobic jeszcze przed (cos na podobienstwo kregu z soli przed odprawianiem rytualow). Bo nawet jesli to tylko moja podswiadomosc, bede sie czula z ta wiedza pewniej i bezpieczniej.

 

Teraz taka mniej wazna rzecz. To samo mi sie zdarza po prostu jak sie klade spac. Bywalo, ze lezac juz w lozku probowalam zasnac, nie myslalam o zadnym oobe, astralu ani o niczym takim, tylko sprawy przyziemne, i mimo tego, ze jestem bardzo zmeczona i oczy mi sie same zamykaja, nie moge zasnac bo slysze glosy jakichs 'ludzi', czesto bez sensu, jakby wyrwane z jakiejs wypowiedzi albo rozmowy, a czasami jakies krzyki czy slowa skierowane do mnie. no i otwieram oczy, b nie chce zasnac, bo sie boje. nie wiem skad to sie bierze, przychodzi samo z siebie. tylko zamykam oczy, zaraz slysze 'ich' i od razu otwieram oczy spowrotem, bo chce to przerwac. i tak jak wspomnialam wyzej, zdarza sie to po dniu, kiedy o niczym zwiazanym z ezoteryka nawet nie pomyslalam i nie myslalam od dluzszego czasu.

wydaje mi sie, ze zeby wejsc w oobe i byc bezpiecznym, trzeba sie psychicznie oczyscic ze wszystkich negatywnych emocji i uczuc. Czy moze mi sie tak dziac dlatego, ze jestem wlasciwie w stanie permanentnego dolka psychicznego? Tzn mialam okropny rok, wydarzylo sie bardzo duzo zlych rzeczy, orgomny stres spotykal mnie praktycznie codziennie. Po ciezkim i psychicznie wykanczajacym mnie tygodniu, pojawialy sie 2, moze 3 lepsze dni, ale potem wszystko zaczynalo sie od poczatku. Generalnie, odnoszac sie do calego poprzedniego roku, zawsze kiedy zadawalam sobie pytanie 'Czy moze byc jeszcze gorzej?' nagle okazywalo sie, ze OWSZEM, MOZE i dostawalam kolejny wpie**ol od zycia. Jestem wiec psychicznie wykonczona, ale pracuje nad zmiana tego. Czy powinnam wiec zaczekac z OOBE az moja psychika sie ustabilizuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu w tej chwili raczej zajęłabym się ustabilizowaniem siebie, tak długi stres na jaki byłaś narażona pewnie pozostawił niezłe spustoszenie w twojej psychice. Możliwe, że stąd i lęki. Postaraj się najpierw wyciszyć, a później- jeśli jeszcze będziesz chciała, zajmij się oobe.

Co do głosów które słyszysz przed zaśnięciem to są to hipnagogi i są zupełnie nieszkodliwym, naturalnym zjawiskiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...